Forum > Software > GeForce Experience

Strona 1 z 1 1
skocz

kotin

Wysłane 2022-10-30 10:06

Wykasowałem wszystkie skróty klawiaturowe w GeForce Experience, oprócz jednego, którego zmienić, albo wykasować nie umiem. Nie mogę normalnie pisać, bo Z uruchamia toto i denerwuje. Ktoś tego używa? Bo ja odinstalowałem. \"\diabel\"

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

Natan

Wysłane 2022-10-30 20:16

Raz zainstalowałem razem ze sterownikami. Ale wymagało logowania się, żeby używać (dla mnie to dyskwalifikacja)... 
z ciekawości pogrzebałem i udało się bez logowania...
tego samego dnia odinstalowałem i nie mam zamiaru tego używać

jak na mnie, to takie bardzo słabe zagranie ze strony nvidii

djluke

  • djluke
  • wiadomość Moderator
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 38570 wypowiedzi

Wysłane 2022-10-30 22:09

Tam się np. odbiera gry w promocji nVidii. Tak to raczej zbędny bajer, chyba że lubisz dodatkowe usługi (doświadczenie Geforce...tia...).

Asus TUF Gaming X570 Plus, Ryzen 5800X, Arctic Liquid Freezer III 360, 32GB Kingston Fury 3600MHz CL16, PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12GB, SSD Samsung 980 Pro 1TB, WD WD80EZAZ, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Fractal Design Define R6 USB-C, Razer BlackWidow Ultimate, Logitech MX Master 3; Windows 11 Insider @ ReFS; Samsung C32HG70; HP Color Laserjet Pro M281fdn.

Natan

Wysłane 2022-10-31 08:19 , Edytowane 2022-10-31 08:20

i takie proste elementy jak automatyczna aktualizacja sterownika magicznie nagle znikła ze standardowego pakietu "sterownika" i staje się jednym z "feature'ow" GE

szczęśliwie to, co najważniejsze, jest dostępne w nvidia settings, 
a sterowniki sam sobie aktualizuje "całe życie"

a nazwę ich softu "doświadczenie nvidia" odbieram jako samokrytykę :)


btw podobne wrzuty ma coraz więcej dużych marek, niestety

(lekki off-topic)
np. steelseries - bardzo chwale sobie mysz (Rival 500), ale soft troche dramat (w stylu GE). 
na samym początku oferowali swoją platformę (soft do kontroli ich sprzętu i oprogramowania), która była wymagana do zainstalowania sterowników (!). dałem jeszcze radę. 
kilka miesięcy po tym zmienili platformę na... właściwie na social media z reklamami, dającą możliwość instalowania sterowników i ustawiania sprzętu... na szczęście konfiguracja zapisana jest w urządzeniu, więc po skonfigurowaniu można tą platformę wy.... odinstalować, no i logowanie się nie było wymagane do konfiguracji.

kotin

Wysłane 2022-10-31 11:49

Za "kanadyjskich" czasów ATI przywłaszczało polskie skróty klawiaturowe na "ogonki", ale w Nvidii jest to bardziej upierdliwe. \"\diabel\"

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 143 gości