Forum > Tematy dowolne > Prośba o IP

Strona 1 z 1 1
skocz

mrrowek

Wysłane 2025-09-22 17:28 , Edytowane 2025-09-22 17:32

Panowie widzę , ze gość "Pereszczako" teraz taki nick  ma problem z własnym ja. 

[table][tr][td]Od: [size=2] Pereszczako
Data wysłania: 2025-09-21 17:36
Temat: Cześć lachociągu!
Jak to jest dawać dupy za hrywienki, mykoła? 
[/size]
[/td]
[/tr]
[/table]

Czy admini/moderatorzy  mogą podać IP konta z jakiego gość się logował? Chętnie pomogę mu ten problem rozwiązać.  Ja mam czas, spokojnie mogę iść  i to zgłosić na Policję, nie stanowi to dla mnie problemu.

Rozumiem, że skasowane wpisy zostały utracone , czy jest możliwość ich wyciągnięcia i wydrukowania aby dołączyć jako materiał dowodowy?

AsRoock Extreme 3 gen3 Corsair 8GB, intel i3, seagate 500GB seasonic M520W FS P 17-2 to wszystko? abit IC7G, PIV, 2GB ram, seagate 160GB,saphire x800GT enermax 420W FS P19 to wszystko dziala

SlawoyAMD

Wysłane 2025-09-22 17:36

Może NetCop coś może w archiwum wygrzebać, ja pozamiatałem wszystko, jak leci...

Pomagający pchać ten wózek ... Mój sprzęcik: AMD RYZEN 9 9900X, Cooler Arctic Liquid Freezer III 360, MSI PRO X670-P WIFI, 32GB pamięci DDR5 6000 MHz, GeForce 4070ti, dysk systemowy - SSD Viper VP4300 1TB, Magazyny: SSD Viper VP4300 2TB, zasilacz Corsair HX850. LCD 32" AOC Agon, Creative SBX AE5, Win 11 64-bit

mrrowek

Wysłane 2025-09-22 19:58

Ok,  to czekam na odp od NetCopa

AsRoock Extreme 3 gen3 Corsair 8GB, intel i3, seagate 500GB seasonic M520W FS P 17-2 to wszystko? abit IC7G, PIV, 2GB ram, seagate 160GB,saphire x800GT enermax 420W FS P19 to wszystko dziala

NetCop

  • NetCop
  • wiadomość Moderator

  • 14994 wypowiedzi

Wysłane 2025-09-23 09:50

Nie mamy.

ten, który pcha ten wózek ...

kotin

Wysłane 2025-09-23 10:05

@mrrowek
Wiesz, w sumie to ja nawet jestem zadowolony, że też mu się nie podobam. \"\lol\" 

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

lami

Wysłane 2025-09-23 20:59

@kotin
Niejednokrotnie czytałem wypociny tegoż osobnika, ale wydaje się że najlepszym sposobem jest ignorowanie tego rodzaju aktywności.

Lubię ten portal i niepowtarzalny klimat jaki tworzymy !!! Lata biegną a ten wpis jest ciągle aktualny.

dr_DEATH

Wysłane 2025-09-24 08:24

szkodniki się tępi nie ignoruje. 

fydEll............Ryzen 5 5600X (płyta-b550), Radeon RX 5600XT, 32GB, Xonar DGX
Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 307 gości