Forum > Tematy dowolne > Piszę do Was z Mostaru...

Strona 3 z 3 <<<123
skocz

vortex

  • vortex
  • wiadomość Użytkownik

  • 526 wypowiedzi

Wysłane 2019-06-23 12:29 , Edytowane 2019-06-23 12:30

Podziwiam,że robisz takie trasy solo.Sam kilka lat temu wybierałem się w Alby na moto,ale ,że nie miałem z kim-zrezygnowałem,bo samemu...jakoś się bałem trochę.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

kruser

  • kruser
  • wiadomość Użytkownik

  • 3774 wypowiedzi

Wysłane 2019-06-30 00:08

@Slawoy jak tam z powrotem do zdrowia? Bo wiesz kilka dni nie jeździsz, a te małe sierścuchy zajmują sprzęt i ich nie wygonisz

Byłoby cudownie gdyby dobór opinii polegał na racjonalnej analizie faktów i statystyk przy szerokim spojrzeniu i w oderwaniu od własnych uprzedzeń i błędów rozumowania. Z świadomością własnych ograniczeń, o których dobrze wiemy, że mogą wpływać na te opinie. Tylko, że przytłaczająca większość z nas postępuje dokładnie odwrotnie. SciFun

kotin

Wysłane 2019-06-30 07:54

@kruser
Genialne, ilustracja miesiąca. \"\spoko\" 
Sławek teraz nie masz wyjścia, zdrowiej szybko. :-P

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 3 z 3 <<<123
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 253 gości