• Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

• 38043 wypowiedzi

Wysłane 2021-06-11 23:55

Skoro nikt jeszcze nie zaczął to ja to zrobię...

Jesteśmy po meczu otwarcia: Turcja - Włochy. Przyznam że kibicowałem Turcji - bo tam byłem i to w tym roku, a we Włoszech nie. Coś na kształt kibicowaniu słabszemu...albo naszym. Niestety nie udało się, choć Turcy nomen omen pierwszego gola tych mistrzostw strzelili i nikt im tego nie odbierze. Tylko dalej coś jakby nie poszło (tak jakby szło od początku...).

A Wy jak oceniacie? I jak się nastawiacie na poniedziałek i docelowo na wyjście naszych z grupy?

Asus TUF Gaming X570 Plus, Ryzen 5800X, BeQuiet Dark Rock 4 Pro, 32GB Kingston Fury 3600MHz CL16, PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12GB, SSD Samsung 980 Pro 1TB, WD WD80EZAZ, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Fractal Design Define R6 USB-C, Razer BlackWidow Ultimate, Logitech MX Master 3; Windows 11 Insider; Samsung C32HG70; HP Color Laserjet Pro M281fdn.

-ADSO-

• -ADSO-
  • wiadomość Użytkownik

• 2181 wypowiedzi

Wysłane 2021-06-12 08:47

Turcja to taka trochę Polska, zachowując skalę oczywiście. Na szpicy super napastnik Yilmaz/ Lewy, za Nim Calhanoglu/ Zieliński a reszta drużyny albo broni, albo piłka na któregoś z Nich. Mecz Naszych z Hiszpanią będzie bardzo podobny niestety.

Jedyna nasza szansa to zagrać ze Słowakami tak jakby jutra miało nie być i liczyć na to, że zwycięstwo rozproszy koncentrację Szwedów. Oczywiście zdarzyć się może cud.

Samsung NP550P5C-S04PL, Logitech G603 Lightspeed, Apple iPhone 11 128GB

maq2

• maq2

• 2249 wypowiedzi

Wysłane 2021-06-12 09:00

Często się to ostatnio słyszy ale ja tez jakoś nie czuje atmosfery. Nawet w lidze typerow nie uczestniczę ani jednej;-)
Wczorajszy mecz do jednej bramki. Kibicowałem Włochom choć w pewnym momencie trochę mi było szkoda Turków.

Jeśli chodzi o naszych to marzę o sukcesach ale pewnie potem będzie modny mem z nosaczem, że człowiek niby wiedzioł ale się łudził.

Natan

Wysłane 2021-06-12 10:05

aaa, to to coś gdzie grają w piłkę nożną.
to jak za każdym razem, przy takiej okazji myślę że tegoroczne Euro wygra Brazylia ;)

kotin

Wysłane 2021-06-14 19:45

Którzy to nasi? \"\lol\"

i5-11600 / SilentiumPC Fortis 3 / Asus Prime B560 Plus / RAM 2x16 GB 3600MHz / 4 SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / BeQuiet Pure Power BQT-L8-600W / SilentiumPC Gladius M40 / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / KOS UR40 ? Win 11 Pro... Lenovo G70-70 i5-4210U/8GB/500 GB SSD (zmieniony).

szczur3k

Wysłane 2021-06-14 20:54

No, i jeden z głowy, zostały dwa :-) Rozbawił mnie jeden ze Słowaków (Duda?) jak w wywiadzie powiedział, że nie grali po polsku \"\lol\"

Wysłane 2021-06-15 07:32

Drużyna Dudy wygrała, PiS się cieszy ;-)

Fajne 15 minut drugiej połowy to za mało, obrona przy stałym fragmencie to skandal, Lewy oczywiście podwajany a reszta nic nie zrobiła by Go odciążyć. Karol Linetty mógł zostać bohaterem, na nieszczęście Grzegorz Krychowiak zadbał by się tak nie stało... Adamie Nawałko, wróć!!!

straszny

Wysłane 2021-06-15 08:27 , Edytowane 2021-06-15 08:27

absolutnie genialna refleksja po meczu Polski... LINK

choć znalazłem jeszcze jedno świetne przemyślenie

Taktyczna przegrana, żeby opierdolić rozluźnioną Hiszpanię.

\"\lol\"

Asus GL752VW (i7-6700HQ 2.6GHz, 32GB RAM, SSD: SanDisk Ultra 960GB, GPU: GTX960M). Apple iPad Pro 12.9 128GB Wifi+LTE. Apple iPhone X 256GB.

szczur3k

Wysłane 2021-06-15 10:29

@straszny, już nie trzeba odkurzać, zostało dokładnie pozamiatane \"\lol\"

Gentoo

nickey

• nickey

• 8466 wypowiedzi

Wysłane 2021-06-15 12:36

Niby człowiek wiedział ale i tak się łudził... Początek 1 i drugiej połowy na plus dla polaków ale co z tego. Podczas meczów sparingowych gramy 352 i nagle w 1 meczu na turnieju 433. Sousa.. why?  Obrona kulała, atak nie działał (po 1 połowie oddaliśmy 15 strzałów, z czego 2 były celne).  Co z tego, że mamy piłkę, podajemy strzelamy (niecelnie) skoro wystarczą dwie akcje Słowaków i przegrywamy 2:0 .

Mecz o wszystko z Hiszpanią w sobotę. Trener wierzy w 6 punktów (słowa Paulo po wczorajszej konferencji) ale bądźmy realistami - nie ma szans. Skoro przegraliśmy z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie to dlaczego mamy pokonać najsilniejszą drużynę w grupie i faworyta do tytułu mistrza Europy?

AMD Ryzen 5800X |MSI MAG X570 TOMAHAWK WIFI | Samsung 970 Evo M.2 500GB + Crucial P1 1 TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe| be quiet! Pure Loop 360mm (BW008) | Gigabyte GeForce RTX 3070 EAGLE OC 8GB GDDR6| HyperX 16GB (2x8GB) 3600MHz CL17 Fury RGB|be quiet! Power Zone 750W (BN211)| SilentiumPC Signum SG7V Evo TG ARGB

spider_co

Wysłane 2021-06-15 14:11

Powinniśmy chyba się cieszyć: przecież chłopaki od lat nie schodzą poniżej swojego poziomu, a w zasadzie nieźle go trzymają: zawsze te swoje trzy mecze zagrają. A przecież mogli by się obrazić za niesłuszną krytykę (jak Boniek), albo na jawną dyskryminację (dopuszczanie lepiej grających drużyn) i w ogóle nie wyjść na boisko, oddając mecz walkowerem.

@nikey
Nie o wszystko, tylko walka ze wstydem i ostatni o humor.

PS
Ile jeszcze lat i imię czego naród będzie finansował tę żenadę?

Admiror, O paries, te non cecidisse ruinis, qui tot scriptorum taedia sustineas!

Panzer

• Panzer

• 5181 wypowiedzi

Wysłane 2021-06-15 14:45 , Edytowane 2021-06-15 14:47

Chodzi o to, żeby sprzedać piwo, chrupki, proszek do prania, cement, czy co tam reklamują. A czy pretekstem jest piłka nożna, siatkowa, czy taka do metalu, nie ma większego znaczenia :-P

Rozniesiemy Szwecję i Hiszpanię 💪

MacBook Air M1 16GB/1TB | iPhone 15 Plus 512GB | iPad Pro 11 512GB |  TV 4K 128GB | Xbox Series X | Kindle Oasis 32GB | HomePod Mini x8

maq2

• maq2

Wysłane 2021-06-15 19:53

Węgrzy zostawili dzisiaj na bosku to, czego nasi zapomnieli zabrać z domu. SERCE.

djluke

• djluke

Wysłane 2021-06-15 23:05

Niemcy strzelili gola, Francuzi strzelili 2, ale ze spalonych (nieuznane)...i wygrali.

Taka sytuacja...

Swoją drogą jakiś ciąg niefortunnych zdarzeń z tymi samobójami...

-ADSO-

• -ADSO-

Wysłane 2021-06-16 11:17

@Maq Co z tego, że Węgrzy grali świetnie 83 minuty, dostali 3 sztuki potem i 0:3. Gdybyż zagrali nieco dokładniej w paru sytuacjach to byłoby różnie. Podniesione głowy punktów nie dają, a o to chodzi niestety...

Ronaldo znów bohater, strzelił karnego i na koniec jak już nie bronili Madziarzy. O pudle z 3 metrów z pierwszej połowy nikt nie pamięta?

@DjLuke Francuzi Niemców zjedli na zimno, co z tego że inicjatywa była po stronie Niemców jak Francuzi byli konkretniejsi. Gdyby Mbappe trzymał linie spalonego lepiej to dopiero byłby wstyd za zachodnią granicą. Zgadzam się z zasłyszanym gdzieś, że Niemcy bez napastnika jakim był Klose nic nie osiągną...

maq2

• maq2

Wysłane 2021-06-16 12:36

Tu nie chodzi zupełnie o punkty. Nawet jakby dostali 10:0, to oni walczyli. Myślę, że nikt nie spodziewał się takiego przebiegu spotkania. Ja początek oglądałem jednym okiem i w pewnym momencie zastanawiałem się, w jakich koszulkach gra Portugalia, bo tak ładnie robili akcje zawodnicy w ciemnych strojach.

Wysłane 2021-06-16 15:39

Węgrzy grali bardzo dobrze do tej 83 minuty a przecież mierzyli się z Portugalią, aktualnym mistrzem europy. Przed meczem sprawdziłem z ciekawości kurs na Węgrów - 18. Zwycięstwo Portugali miało kurs 1.9. Gdyby nie ten spalony mogło by być 1:0 ale dla Węgrzech. Co by nie mówić - bardzo fajne widowisko do oglądania.

Paradoks w meczu Niemcy-Francja był taki, że to Niemcy strzelili gola, ale i tak przegrali. Coś w tym turnieju dużo tych samobójów.

beton

• beton

Wysłane 2021-06-16 22:16

Bramkarz Szwajcarii jest kupiony jak nic. ładnie odprowadził tą piłkę wzrokiem. Ale że nawet nie zasymulował i się nie rzucił \"\olaboga\"