2023-05-23 21:52
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Światowa premiera smartfonów Infinix serii NOTE 30

Obrazek Światowa premiera smartfonów Infinix serii NOTE 30

Infinix przedstawił nową serię smartfonów NOTE, czyli modele NOTE 30, NOTE 30 Pro oraz NOTE 30 5G. W nowych urządzeniach zastosowano opracowaną przez Infinix technologię All-Round FastCharge, która w tym przypadku pozwoli na ładowanie przewodowe o mocy nawet do 68 W i bezprzewodowe o mocy 15 W, w zależności od modelu. Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii ładowania z możliwościami multimedialnymi, najnowsze smartfony marki Infinix pozwalają żyć szybciej. Nowe modele oferują wydajność, nieszablonowy design oraz są dostosowane do najnowszych trendów i wymagań konsumentów.Wszystkie smartfony serii NOTE 30, poza ciekawym designem, mają:
• technologię All-Round FastCharge, czyli, między innymi, szybkie ładowanie,
• podwójne głośniki z wysokiej jakości dźwiękiem dostrojonym przez JBL,
• duży wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

All-Round FastCharge, czyli rewolucja w szybkim ładowaniu smartfonów
Technologia All-Round FastCharge to zbiór innowacji popularyzujących szybkie, inteligentne ładowanie, który sprawia, że korzystanie ze smartfona jest bardziej komfortowe. NOTE 30 Pro obsługuje ładowanie przewodowe o mocy 68 W, które pozwala naładować baterię od 1% do 80% w zaledwie 30 minut. Jako pierwszy model z tej półki cenowej obsługuje bezprzewodowe ładowanie o mocy 15 W. Modele NOTE 30 i NOTE 30 5G obsługują ładowanie przewodowe o mocy 45 W, pozwalające naładować je w 30 minut do 75%. Wszystkie modele serii NOTE 30 wyposażone są w baterie o pojemności 5000 mAh.

Oprócz szybkości ładowania, technologia All-Round FastCharge zapewnia również inne przydatne funkcje:
• ładowanie zwrotne, które pozwala na korzystanie ze smartfona, jak z powerbanka i ładowanie za jego pomocą innych urządzeń, przewodowo i bezprzewodowo;
• ładowanie obejściowe, które umożliwia zasilanie smartfona bezpośrednio przez ładowarkę przewodową bez używania baterii telefonu, co skutkuje spadkiem temperatury urządzenia o średnio 2℃-7℃;
• bezpieczne ładowanie nocą, które za sprawą autorskiego algorytmu dba o to, by smartfon ładował się do 80% podczas snu i dokończył ładowanie tuż przed ustawioną w telefonie pobudką,
• ładowanie wieloprotokołowe kompatybilne z protokołem PD 3.0 umożliwia ładowanie innych urządzeń przy użyciu ładowarki z zestawu.

Wysokiej jakości dźwięk od JBL
Powstałe we współpracy z producentem sprzętu audio, firmą JBL, najnowsze smartfony z serii NOTE 30 oferują wysokiej jakości dźwięk dzięki połączeniu podwójnych głośników i programowego dostrojenia brzmienia przez inżynierów JBL. Efektem wspólnej pracy jest dźwięk bogaty w zrównoważone średnie tony, wzmocniony bas, pozwalający na odtwarzanie autentycznych brzmień wysokiej jakości.

Duże wyświetlacze 120 Hz dla lepszego komfortu korzystania ze smartfona
Wyświetlacze smartfonów z serii NOTE 30 obsługują 120 Hz częstotliwość odświeżania, umożliwiając płynne konsumowanie treści. Model NOTE 30 PRO wyposażony jest dodatkowo w ekran z matrycą AMOLED, która gwarantuje bogate kolory i wysoki kontrast. Dzięki dedykowanym algorytmom, nowe smartfony pozwalają na dostosowanie częstotliwości odświeżania do działań użytkownika, zapewniając lepszą płynność przy mniejszym zużyciu energii. Ponadto wszystkie modele posiadają tryb ochrony oczu z certyfikatem TÜV Rheinland, który pomaga przy intensywnym korzystaniu z urządzenia, szczególnie po zmroku.

Aparaty na każdą okazję
NOTE 30 Pro i NOTE 30 5G są wyposażone w główny aparat o rozdzielczości 108 Mpx, a NOTE 30 w aparat o rozdzielczości 64 Mpx. NOTE 30 Pro dysponuje przednim aparatem o rozdzielczości 32 Mpx, natomiast w modelach NOTE 30 5G i NOTE 30 wynosi ona 16 Mpx. Wszystkie trzy pozwalają na skorzystanie z trybu Dual View, czyli jednoczesnego rejestrowania obrazów z przedniego i tylnego obiektywu. Jak w przypadku każdego smartfona marki Infinix, seria NOTE 30 wyposażona została w przednią lampę błyskową, która sprawia, że selfie będzie się wyróżniać jakością bez względu na porę dnia i zawsze będą wyraźne.

Wyższy komfort korzystania ze smartfona
NOTE 30 Pro wyposażony jest w pamięć 8/256 GB, a NOTE 30 i NOTE 30 5G w pamięć 8/128 GB. We wszystkich telefonach serii Note 30 istnieje możliwość rozszerzenia RAM-u do 16 GB oraz pamięci wewnętrznej do 2 TB z użyciem karty microSD.

Model NOTE 30 5G został wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 6080 6nm z obsługą sieci 5G, a NOTE 30 Pro i NOTE 30 działają pod kontrolą procesora MediaTek Helio G99 6nm. Mając na uwadze wygodę i trendy rynkowe, smartfony z serii NOTE 30 wyposażone są w moduł NFC.

Ultra Power Signal - najnowsza innowacja Infinix
Wszystkie trzy smartfony obsługują technologię Ultra Power Signal (UPS), najnowszą innowację Infinix. Jest ona zoptymalizowana pod kątem korzystania z urządzeń w miejscach, gdzie odbieranie sygnału jest utrudnione, jak windy, piwnice, czy miejsca odległe od miasta. Technologia UPS znacznie poprawia jakość sygnału sieci komórkowej, nawet do 40%, a Wi-fi nawet do 100%. Może inteligentnie przełączać między nadajnikami, przyspieszać działanie sieci i zmniejszać opóźnienie jej działania podczas grania w gry, oglądania filmów czy pobierania treści.

Światowa premiera smartfonów Infinix serii NOTE 30

Światowa premiera smartfonów Infinix serii NOTE 30

Światowa premiera smartfonów Infinix serii NOTE 30

Światowa premiera smartfonów Infinix serii NOTE 30

Światowa premiera smartfonów Infinix serii NOTE 30

źródło: Info Prasowe / InfinixKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.