2017-07-25 11:50
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Nvidia GeForce 384.94 WHQL Game Ready

Obrazek Nvidia GeForce 384.94 WHQL Game Ready

Firma NVIDIA wydała nową wersję sterownika Game Ready z myślą o grze LawBreakers – pierwszej, która wspiera funkcję NVIDIA ShadowPlay Highlights. Sterowniki NVIDIA Game Ready, dostępne nierzadko jeszcze przed premierą gier, przynoszą korzystającym z kart GeForce graczom najlepsze możliwe doświadczenia – ponieważ inżynierowie firmy NVIDIA pracują do ostatniego momentu nad optymalizacją wydajności i uzyskaniem doskonałej rozgrywki. Dodatkową gwarancją ich jakości jest uzyskanie przez każdy sterownik Game Ready certyfikatu WHQL firmy Microsoft. Ta wersja sterownika wspiera oficjalne wydania gier LawBreakers, ARK: Survival Evolved, Dark and Light oraz Hellblade: Senua’s Sacrifice.Nowa wersja sterownika Game Ready przynosi wsparcie dla trzech gier, w których wykorzystano technologie NVIDIA Gameworks. Gra LawBreakers otrzymuje wsparcie dla funkcji NVIDIA ShadowPlay Highlights, zaś gry ARK: Survival Involved oraz Dark and Light dla funkcji NVIDIA Ansel.

NVIDIA Highlights to debiutująca w LawBreakers technologia, która automatycznie uwiecznia najwspanialsze osiągnięcia w grze, nagrywając wideo i wykonując zrzuty ekranu. Integrując się bezpośrednio z grą, uwiecznia te magiczne chwile, podczas walki z bossem czy hordą przeciwników – i automatycznie zapisuje je z wykorzystaniem technologii ShadowPlay. Po skończonej rozgrywce, ShadowPlay Highlights prezentuje najlepsze jej momenty (tzw. Highlight Reel), dzięki czemu można na nowo przeżyć swoje triumfy lub udostępnić je znajomym w serwisie Facebook, YouTube czy Imgur.

NVIDIA Ansel to z kolei rewolucyjna funkcja wykonywania fotografii w grach. Dzięki niej można ustawić wirtualną kamerę w dowolnym miejscu, przetworzyć obraz za pomocą filtrów, uchwycić obrazy HDR w formatach wysokiej jakości, a nawet udostępnić zrzuty ekranu 360° do oglądania na smartfonie, pececie czy goglach wirtualnej rzeczywistości. Więcej o tych możliwościach można przeczytać na stronie Ansel Technology.

NVIDIA nieustannie pracuje nad tym, by pierwsze wrażenie każdej gry było tym dobrym, nawet jeśli prace nad nią się jeszcze nie zakończyły. Z myślą o tym dzisiejsze wydanie sterownika Game Ready przynosi wsparcie dla wersji Early Access gry Fortnite.

Ta strzelanka akcji najlepiej wygląda przy częstotliwości 60 FPS, a dzięki kartom graficznym GeForce GTX z serii 10 możesz uzyskać ten wynik nawet w maksymalnych ustawieniach. W rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, GeForce GTX 1060 stanowi świetny wybór, z łatwością uzyskując w naszych testach 60 FPS. Do rozdzielczości 2560 x 1440 polecamy GeForce GTX 1070, zaś 3840 x 2160 to rozdzielczość, której podołać może tylko GeForce GTX 1080 Ti – choć będzie trzeba nieco obniżyć poziom detali w niektórych ustawieniach, by uzyskać stałe 60 FPS.

Sterownik możecie pobrać ze strony producenta -> LINK.
 Nvidia GeForce 384.94 WHQL Game Ready

 Nvidia GeForce 384.94 WHQL Game Ready

Źródło: Info Prasowe / NVIDIA
 1. Avatar nic wiadomość nic
  odkąd wprowadzili shadow play

  to proces nvspcaps64.exe zabiera mi 13% czasu procesora (2600k) i nawet na pulpicie windows słychać, że wentylator procka szybciej się kręci. Dopiero jak usunąłem geforce experience to problem ustał...

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Dlatego ja tylko z paczki instaluję goły sterownik plus PhysX

 3. Avatar nic wiadomość nic
  ostatnio

  też tak robię choć przyznam, że Shadow Play nie najgorzej się sprawdzał. Chciałem coś zgrać z pulpitu to szybka kombinacja i nagrywało na dysk. Nie ze wszystkim działało, np. 3dmark2000 nie chciał się poprawnie nagrać, ale to jeden z nielicznych wyjątków. Niestety problem z obciążeniem procka był permanentny więc zrezygnowałem z shadow playKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.