2018-04-13 17:37
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

2 generacja AMD Ryzen od 19 czerwca w sklepach

Obrazek 2 generacja AMD Ryzen od 19 czerwca w sklepach

Firma AMD rozpoczęła dziś globalną przedsprzedaż wyczekiwanej 2 generacji procesorów AMD Ryzen dla komputerów stacjonarnych i tym samym wprowadziła jeszcze lepszą ofertę do szeregu przedziałów cenowych. Większa wydajność i nowe innowacyjne funkcje czynią te procesory znakomitym rozwiązaniem do komputerów graczy, twórców treści multimedialnych, entuzjastów sprzętowych i wielu innych odbiorców, którzy często wymykają się utartej klasyfikacji. 2 generacja procesorów Ryzen dla komputerów stacjonarnych składa się w tym momencie z dwóch 8-rdzeniowych, 16-wątkowych oraz dwóch 6-rdzeniowych, 12-wątkowych modeli i wszystkie one oferują znaczący wzrost możliwości dzięki zaawansowanej technologii AMD SenseMI.Po raz pierwszy cała linia procesorów otrzymała w zestawie znakomicie oceniane systemy chłodzenia z rodziny AMD Wraith. Jednocześnie wraz z ich premierą wprowadzony zostanie nowy chipset dla płyt głównych – AMD X470, czyli najbardziej zaawansowany i funkcjonalnych układ logiki dla płyt głównych z gniazdem AM4. Chipset ten obsługuje nową technologię akceleracji podsystemu pamięci masowej komputera, czyli AMD StoreMI, która pozwala połączyć szybkość działania SSD z pojemnością typowych twardych dysków w jednej, sprawnej i łatwej w skonfigurowaniu przestrzeni dyskowej.

Płyty główne z chipsetem AMD X470 zadebiutują wraz z 2 generacją procesorów Ryzen dla komputerów stacjonarnych w szeregu produktów od topowych producentów, takich jak ASRock, ASUS, Gigabyte czy MSI.

2 generacja AMD Ryzen od 19 czerwca w sklepach

2 generacja AMD Ryzen od 19 czerwca w sklepach

Źródło: Info Prasowe / AMD
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Czytasz benchmarka czy to jakaś akcja dezinformacja?

    19 KWIETNIA panie KWIETNIA! To już w tym tygodniu.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.