2017-02-16 14:12
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

AMD - procesory Ryzen w testach od 28 lutego

Obrazek AMD - procesory Ryzen w testach od 28 lutego

Wygląda na to, że pierwsze z najnowszych procesorów AMD Ryzen, trafią do rąk recenzentów już za niespełna dwa tygodnie, a dokładnie 28 lutego. Doniesienia z Ryzen Event mówią, że jako pierwsze z nowych układów, testerzy będą mogli wypróbować flagowe modele 1800X, 1700X oraz 1700. Pozostałe, niższe układy zadebiutują medialnie nieco później, bo 2 marca. Źródło podaje, że oczekiwania co do porównywalnej wydajności są dość spore i wszyscy liczą, iż układy Ryzen będą prawdziwym "Świętym Graalem" dla portfela konsumenta, łącząc niezłą wydajność z atrakcyjnymi cenami.AMD - procesory Ryzen w testachod 28 lutego

Źródło: TechPowerUp
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Może faktycznie po latach mizerii dla AMD zaświeci słoneczko. Moje pytanie brzmi czy w grupie recenzentów mieści się laboratorium IN4 ?

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Marzenia ściętej głowy ;a planuje w tym roku wymienić sprzęt dla mass effectu :]

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Będą ceny i benchmarki, to będzie można się sensownie ustosunkować. Na razie w segmencie jaki mnie interesuje (rzędu 7700k) Ryzeny wydają się mało konkurencyjne. Przez konkurencyjne rozumiem, tańsze o przynajmniej te 30%. Tak, to wolę dopłacić nawet te parę stów i mieć pewnego Intela.

 4. Avatar nic wiadomość nic
  @kowgli

  A co jest nie pewnego w procesorach AMD ze musza byc tansze od Intela? to nie jest Auto Made in Chine vs BWM czy Audi to dziala tak samo :)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.