2022-07-27 18:02
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AMD Software Adrenalin Edition 22.71

Obrazek AMD Software Adrenalin Edition 22.71

Firma AMD wydała nową wersję pakietu sterownika AMD Software: Adrenalin Edition 22.71, która zawiera szereg ulepszeń i nowości. Wśród nich są przede wszystkim - Nowa funkcja AMD Noise Suppresion, czyli technologia redukująca hałas otoczenia w oparciu o działający w czasie rzeczywistym algorytm głębokiego uczenia. Dzięki niej można zyskać bardziej wyraźny dźwięk podczas spotkań czy podczas rozgrywki, znaczny przyrost wydajności w OpenGL, czyli np. w Minecraft. Dzięki nim wydajność kart graficznych Radeon RX 6000 może wzrosnąć nawet o 92% w porównaniu do poprzedniej wersji sterownika.Dodatkowo znajdziemy tam jeszcze poszerzone wsparcie dla AMD Radeon Super Resolution (RSR), które od teraz obejmuje także karty graficzne Radeon RX 5000 i 6000 w laptopach z hybrydowo działającymi układami graficznymi i dodaje obsługę trybu bezramkowego na pełnym ekranie oraz rozbudowane wsparcie dla funkcji AMD Radeon Boost, która działa teraz w oparciu o Variable Rate Shading w grach Elden Ring, VALORANT i Resident Evil Village.

Więcej informacji i szczegółów znajdą Państwo w informacji o wersji 22.7.1 na stronie AMD.comAMD Software Adrenalin Edition 22.71

Źródło: Info Prasowe / AMDKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.