2019-08-16 10:40
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Acer Predator XN253QX

Obrazek Acer Predator XN253QX

Acer przedstawia nowy monitor dla profesjonalnych graczy. Predator XN253QX wyposażono w technologię NVIDIA G-Sync i Fast Liquid Crystal, która skraca czas reakcji. Nowy monitor oferuje rozdzielczości Full HD (1920x1080) z szybką częstotliwością odświeżania 240 Hz, która zapewnia niezwykle płynny obraz i niezrównane wrażenia z gry. Karta graficzna NVIDIA® G-SYNC eliminuje zrywanie ekranu i zapewnia płynne, pozbawione rozmycia wrażenia z gry w ultra-wysokiej rozdzielczości. Posiada również funkcje GameView OSD dającą graczowi przewagę zarówno na polu bitwy, jak i torze wyścigowym. Nowy system ustawień oferuje zaawansowane przystosowanie oświetlenia wyświetlanego obrazu oraz regulację poziomu czerniKonstrukcja ZeroFrame zapewnia maksymalne wrażenia wizualne i obsługuje konfiguracje wielu monitorów, natomiast konstrukcja Acer ErgoStand daje graczom swobodę obracania i regulacji wysokości w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności. Szybka konstrukcja pozwala na oddzielenie monitora od stojaka i zamontowanie go na ścianie poprzez system VESA.

Predator XN253QX został zaprojektowany tak, aby był przyjemny dla oka. Dzięki Acer VisionCare - pakietowi technologii, który składa się z: Flickerless, BlueLightShield, ComfyView i technologii o niskim przyciemnieniu - pomaga chronić oczy podczas dłuższych sesji grania.

Monitor do gier Predator XN253QX będzie dostępny w Polsce od września w cenie 2199 PLN.

Acer Predator XN253QX

Acer Predator XN253QX

Acer Predator XN253QX

Źródło: Info Prasowe / AcerKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.