2019-07-12 16:00
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

Akumulatory Green Cell - 1 zamiast 1000 baterii

Obrazek Akumulatory Green Cell - 1 zamiast 1000 baterii

Najnowszy produkt marki Green Cell, akumulatorki wielokrotnego ładowania, to odpowiedź na stale wysokie zapotrzebowanie na jednorazowe baterie, bez których nie możemy się obyć na co dzień. Dzięki nim dbamy nie tylko o nasz portfel, ale i o środowisko. Dzięki połączeniu wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnej technologii, akumulatory Green Cell gwarantują do 3 lat niezawodnej pracy nawet pod dużym obciążeniem. Ponadto zachowują 85% zgromadzonej energii po jednym roku przechowywania. Akumulatory mogą zacząć pracę zaraz po wyjęciu z pudełka bez potrzeby ich wcześniejszego ładowania. Pilot do telewizora, kontroler Xbox, aparat fotograficzny, latarka, zegar, zabawki i wiele innych - baterie wielokrotnego ładowania Green Cell mogą od razu zasilić wiele urządzeń codziennego użytku.Akumulatory Green Cell są dostępne w różnych wariantach:
Paluszki AA 2000 mAh lub 2600 mAh
Paluszki AAA 800 mAh lub 950 mAh
Można je znaleźć w sklepie Świat Baterii w zestawach po 2 i 4 sztuki.
Akumulatory Green Cell - 1 zamiast 1000 baterii

Akumulatory Green Cell - 1 zamiast 1000 baterii

Akumulatory Green Cell - 1 zamiast 1000 baterii

Źródło: Info Prasowe / Green Cell
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  nie jest aż tak tragicznie....

  ale na szybkim  alim  po 2.4zł  za sztukę są aaa ( pojemność niby 1000mAh )  litokala niby tyle ładuje
  czasami 900 czasami 1100 ( zależy jak mi je lampki mocno rozładują )

  bateryjki już rok śmigają .  ( no 2  już nie bo źle ustawiłem prąd ładowania :P  poleciał amper  zamiast 300mA i się wylały więc to tylko moja wina )
  i z 20szt  na tą chwilę tylko jedna padła .... 

  więc  działają i są 2 razy tańsze i mogę powiedzieć że nawet sprawdzone 2. Avatar nic wiadomość nic
  skatan

  Przecież to normalne że co z Chin  to jest  tańsze .  Sam  używam   akumulatorków od kilku lat
  głównie  duracell  ale  mam też całkiem sporo Chińskich . Baterie to przeżytek dla starych  pierników  ;)

 3. Avatar nic wiadomość nic
  @magx2k

  Tylko mistrzu bateria ma na dzień dobry napięcie 1,5V a nie 1,2V i niektóre urządzenia w ogóle nie wystartują przy 1,2V. 

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  Ja zakupiłem w 2015 r. w wakacje od Panasonic Eneloop 4x 750 mAh AAA Ni-MH oraz 8x AA Ni-MH 1900 mAh w 2015 r. I póki co to żadna mi jeszcze nie padła. Średnio ładuje je 2x na miesiąc. Korzystam z ładowarki cyfrowej Tronic TL GL 1000 B1.

  Wyroby chińskie od japońskich akumulatorów są zawsze słabsze i szybciej padają, ale to kwestia jakości niż marki. Miałem akumulatory chińskie o pojemności znacznie większej od Panasonica i wszystkie cztery takie akumulatory zakończyły żywota - prawdziwe ich życie to może był z 1 rok. Nie mówiąc już o tym jak takie małe akumulatory np. typu 2/3AAA 100 mAh lub typ takiej pastylkowej co szybko kończą żywot w lampkach solarnych.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.