Amiga wiecznie żywa

Speed-Link - niemiecki producent peryferii komputerowych przywraca do życia legendę! 185 AMIGA Classix Games & Competition Pro USB Joystick.
Fani Amigi natychmiast dostrzegą łudzące podobieństwo do oryginalnego Joya Competition Pro z lat 80-tych. Dodatkowo aby zabawa była jeszcze lepsza producent dołączył do Joysticka 185 oryginalnych gier z Amigi. Pora wrócić do przeszłości!
Cztery cyfrowe przyciski z klasycznym brzmieniem, funkcja automatycznego strzelania i bardzo solidna konstrukcja to główne zalety tego joysticka, który ponadto nie wymaga żadnych, dodatkowych sterowników do działania. Wspaniała kolekcja gier prosto z Amigi pozwoli sięgnąć w przeszłość przy emulowanym dźwięku stacji dyskietek.
Właściwości:
- obszerna kolekcja gier: 185 klasycznych gier z Amigi
- powrót do lat 80-tych: niesamowity design i cztery cyfrowe
- klawisze z oryginalnym brzmieniem
- cyfrowy joystick z mikroprzełącznikami
- tryb automatycznego strzelania
- podłączenie za pomocą portu USB
- drążek zakotwiczony na bardzo wytrzymałej, metalowej sprężynie zapewniającej stabilność ruchu
- nie wymaga dodatkowych sterowników.
- na tej stronie
Sugerowana cena detaliczna to 49 PLN. źródło: Informacja prasowa