2018-02-21 13:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

AverMedia - tuner TV TD310

Obrazek AverMedia - tuner TV TD310

Coraz więcej osób rezygnuje z posiadania odbiornika telewizyjnego, zadowalając się ekranem komputera. Jednocześnie ludzie nie chcą rezygnować z oglądania ulubionych programów telewizyjnych. AVerMedia przekonuje, że znalazła rozwiązanie tego problemu, którym jest zakup tunera TV TD310. Po podłączeniu do komputera lub laptopa, TD310 zaczyna wykrywać nadawane na żywo transmisje telewizyjne w sygnałach DVB-T2, DVB-T i DVB-C. Co więcej, urządzenie obsługuje także standard kompresji HEVC (H.265), zapewniając tym samym obraz w jakości Ultra HD.Warto przy tym wspomnieć, iż TD310 wspierany jest przez aplikację AVerTV 3D. Apka ta pozwala m.in. zaplanować nagrywanie wybranego programu telewizyjnego czy skorzystanie z funkcji TimeShift, umożliwiającej wstrzymanie czy przewinięcie emitowanego na żywo fragmentu.

W zestawie z TD310 znajduje się również specjalna antena, której celem jest wzmacnianie sygnału. Konstrukcja urządzenia pozwala na ustawienie antenki pod kątem zapewniającym najlepszy możliwy zasięg. Co ważne, urządzenie AVerMedii zajmuje naprawdę niewiele miejsca i można je zabrać ze sobą w każdą podróż.

Tuner TV TD310 kosztuje około 259 PLN.
AverMedia - tuner TV TD310

AverMedia - tuner TV TD310

AverMedia - tuner TV TD310

Źródło: Info Prasowe / AverMedia
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Kiedyś ludzie mieli kartę telewizyjną co by odkodować Canal+ z kablówki (Nagravision). Plus oprogramowanie do sterowania komputerem pilotem, co by nie trzeba było wstawać żeby go wyłączyć :)

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  @Prezes
  Kiedyś tak to zrobiłem z kartą TV Lifeview FlyVideo II PCI (Bt848) i to jeszcze na systemach Windows 9x.

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Przy tunerze na USB pilotem jest bezprzewodowa myszka. ;-)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.