2019-01-08 16:37
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR - nowa technologia bezprzewodowa oraz trzy nowe myszy

Obrazek CORSAIR - nowa technologia bezprzewodowa oraz trzy nowe myszy

CORSAIR zaprezentował trzy nowe myszy dla graczy: Harpoon RGB WIRELESS, Ironclaw RGB i M65 RGB ELITE. W modelu Harpoon RGB WIRELESS CORSAIR po raz pierwszy w historii zastosował własny standard superszybkiej łączności bezprzewodowej SLIPSTREAM WIRELESS. Rozwiązanie kalifornijskiej firmy doprowadza do odbiornika mocniejszy niż dotychczas sygnał z opóźnieniem mniejszym niż 1 ms. Technologia SLIPSTREAM WIRELESS od teraz będzie stosowana we wszystkich bezprzewodowych urządzeniach peryferyjnych dla graczy produkowanych przez CORSAIR. Harpoon RGB to jedna z najpopularniejszych myszy znajdujących się w portfolio CORSAIR. Dzięki technologii SLIPSTREAM CORSAIR WIRELESS, nowsza konstrukcja popularnego „Harpuna” w żaden sposób nie ustępuje swojemu przewodowemu bratu pod względem wydajności.SLIPSTREAM WIRELESS zapewnia superszybką łączność bezprzewodową w paśmie 2.4 GHz. Umożliwia to przesyłanie dwukrotnie większej liczby pakietów niż urządzenia bezprzewodowe poprzedniej generacji, a funkcja inteligentnego przełączania częstotliwości (Intelligent Frequency Shift, IFS) utrzymuje moc sygnału nawet w warunkach intensywnego ruchu w sieciach bezprzewodowych. SLIPSTREAM WIRELESS gwarantuje wydajność myszek turniejowych oraz duży, 10-metrowy zasięg połączenia bezprzewodowego, dlatego gracze mogą korzystać z urządzeń zarówno przy biurku, jak i siedząc na sofie z dala od PC.

SLIPSTREAM WIRELESS nie jest jedyną opcją łączności myszy Harpoon RGB WIRELESS z innymi urządzeniami – gracze mogą także korzystać z technologii Bluetooth o niskim poziomie opóźnień czy przewodowego połączenia USB. Dzięki temu mysz można łatwo połączyć z dowolnym komputerem stacjonarnym, laptopem, a nawet urządzeniem mobilnym. Harpoon RGB WIRELESS to mysz o kompaktowych rozmiarach, ważąca zaledwie 99 gramów. Wyposażona została w wewnętrzną baterię litowo-polimerową o 60-godzinnym czasie działania w trybie bezprzewodowym (przy wykorzystaniu Bluetooth 4.0), optyczny sensor o rozdzielczości 10 000 DPI, sześć w pełni programowanych przycisków oraz podświetlenie RGB konfigurowane w programie CORSAIR iCUE.

Konwencjonalne myszy bywają niewygodne dla użytkowników o większych dłoniach. Specjalnie dla takich graczy powstała mysz IRONCLAW RGB. Opracowany wspólnie z firmą PixArt, liderem branży sensorów optycznych, sensor PMW3391 zastosowany w „Żelaznym Pazurze” to najbardziej zaawansowany czujnik w historii produktów CORSAIR. Gracze mogą regulować jego czułość aż do 18 000 DPI w skokach co 1 DPI, co umożliwia ultraprecyzyjne śledzenie ruchów myszy na dowolnej powierzchni. Dzięki IRONCLAW RGB z siedmioma programowanymi przyciskami, dwustrefowym dynamicznym podświetleniem RGB oraz wbudowaną pamięcią gracze mają w garści nie tylko 105-gramową mysz, ale i zwycięstwo.

Przygotowaną na CES ofertę myszy CORSAIR dopełnia M65 RGB ELITE. Wzornictwu słynnej myszy CORSAIR M65 towarzyszą liczne udoskonalenia opracowane na podstawie opinii tysięcy użytkowników M65. Wyposażona w ten sam co Ironclaw RGB sensor optyczny nowej generacji o rozdzielczości 18 000 DPI mysz M65 RGB ELITE działa jeszcze precyzyjniej niż dotychczas. M65 RGB ELITE ma wytrzymałą konstrukcję aluminiową, a jej masa podstawowa została zredukowana o ponad 15%, do 97 g. System regulacji wagi umożliwia jej zwiększenie do 115 g oraz ustawienie środka ciężkości odpowiednio do stylu gry. Zaprojektowana od nowa grupa przycisków bocznych z wygodnym przyciskiem snajperskim, który błyskawicznie zmniejsza czułość, dwustrefowe dynamiczne podświetlenie RGB, przełączniki Omron wytrzymujące 50 milionów kliknięć oraz wbudowana pamięć na profile to kolejne zalety świadczące o tym, że M65 RGB ELITE jest najnowocześniejszą wersją najbardziej cenionej myszy CORSAIR.


dr fgfdg d
CORSAIR - nowa technologia bezprzewodową oraz trzy nowe myszy

CORSAIR - nowa technologia bezprzewodową oraz trzy nowe myszy

CORSAIR - nowa technologia bezprzewodową oraz trzy nowe myszy

CORSAIR - nowa technologia bezprzewodową oraz trzy nowe myszy

CORSAIR - nowa technologia bezprzewodową oraz trzy nowe myszy

CORSAIR - nowa technologia bezprzewodową oraz trzy nowe myszy

Źródło: Info Prasowe / CorsairKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.