2022-10-07 16:20
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR Enchanted Quest

Obrazek CORSAIR Enchanted Quest

Firma CORSAIR zapowiedziała dzisiaj fantastyczną nową serię urządzeń peryferyjnych CORSAIR COLLECTIONS: kolekcję Enchanted Quest. Te klawiatury z limitowanej serii są dostępne wyłącznie w sklepie internetowym CORSAIR i przyciągają uwagę kolorami nawiązującymi do 8-bitowych gier retro z gatunków RPG i fantasy. Gracze mogą zaopatrzyć się w te magiczne przedmioty i wnieść unikatowe kolory do swojego środowiska gier z klasycznymi oraz nowymi przygodami. Cztery kolorowe gradienty klawiatur Enchanted Quest K65 RGB MINI przenoszą graczy do światów mieczy, magii i epickich łupów. Wybrać można kuszący, różowy motyw Pink Elixir, nastrojowy niebieski Ethereal Blue, tajemniczy fioletowy Purple Rune lub malowniczy Pastel Twilight. Wszystkie cztery wersje mają specjalną nakładkę klawisza ESC z unikatowymi ikonami, która pasują do poszczególnych motywów Enchanted Quest i dodatkowo wyróżniają klawiaturę, nadając jej bardziej osobisty charakter.Kolekcja Enchanted Quest będzie dostępna tylko przez określony czas, dlatego stanowi doskonałą propozycję dla kolekcjonerów, którzy chcą się zaopatrzyć w 100% w gamingowy sprzęt CORSAIR. Misja zdobywania przedmiotów z CORSAIR COLLECTIONS wcale się na tym nie kończy. W nadchodzących miesiącach pojawią się nowe motywy oraz urządzenia peryferyjne, takie jak klawiatury, podkładki pod mysz itp.

Klawiatury CORSAIR Enchanted Quest K65 RGB MINI są dostępne wyłącznie w sklepie internetowym CORSAIR i tylko z północnoamerykańskim układem klawiszy. Urządzenia są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

CORSAIR Enchanted Quest

CORSAIR Enchanted Quest

CORSAIR Enchanted Quest

Źródło: Info Prasowe / CorsairKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.