2019-08-20 14:16
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR K57 RGB

Obrazek CORSAIR K57 RGB

CORSAIR wprowadził do sprzedaży nową, bezprzewodową klawiaturę membranową dla entuzjastów gier – CORSAIR K57 RGB Wireless. Pozbawiona kabla K57 RGB to pierwsza klawiatura kalifornijskiego producenta oferująca unikatowe technologie CAPELLIX RGB LED i SLIPSTREAM WIRELESS stworzone przez amerykańskich Korsarzy. K57 RGB świeci najjaśniej ze wszystkich produktów gamingowych CORSAIR dostępnych na rynku oraz gwarantuje wygodę superszybkiego i niezwykle stabilnego połączenia bezprzewodowego. K57 RGB Wireless błyszczy żywym, dynamicznym podświetleniem RGB poszczególnych klawiszy, co jednak nie wpływa ujemnie na jej wydajność dzięki diodom LED CAPELLIX RGB.Wprowadzone po raz pierwszy w pamięci Dominator Platinum RGB DDR4 unikatowe diody firmy CORSAIR świecą nawet o 60% jaśniej od ich konwencjonalnych odpowiedników. Dodatkowo, są one także o prawie dwie trzecie bardziej wydajne, co sprawia, że bateria premierowej klawiatury Korsarzy wystarcza na 35 godzin działania po jednym naładowaniu, nawet z włączonym podświetleniem RGB. W związku z tym, można dłużej cieszyć wzrok efektami świetlnymi, a krócej ładować klawiaturę.

Mniej przewodów to więcej swobody dla użytkownika sprzętu. K57 RGB to pierwsza klawiatura kalifornijskiego producenta, w której zastosowano technologię SLIPSTREAM WIRELESS. K57 RGB działa bezprzewodowo z opóźnieniami na niesamowicie niskim poziomie – niższym niż 1 ms – oraz w zasięgu do ponad 10 metrów od odbiornika, dlatego można jej używać zarówno przy biurku, jak i na kanapie. W technologii SLIPSTREAM WIRELESS wykorzystuje się inteligentne przełączanie częstotliwości (IFS), które zapewnia wyjątkowo stabilny sygnał nawet przy dużym zagęszczeniu ruchu bezprzewodowego. Wyposażone w nią urządzenie nieustannie wykrywa najszybsze kanały i przełącza się na nie. K57 RGB łączy się także z komputerem przez złącze USB oraz przez Bluetooth o niskim poziomie opóźnień, dlatego współpracuje z różnymi urządzeniami, w tym mobilnymi czy telewizorami smart TV.

Najnowszy produkt dla graczy od CORSAIR oferuje sześć programowalnych klawiszy do makr oraz specjalne przyciski multimedialne i regulatory, które umożliwiają sterowanie dźwiękiem bez konieczności wychodzenia na pulpit. Odłączana podpórka pod dłonie umożliwia komfortową grę, a cicho działające i szybko reagujące przełączniki membranowe wysokiej jakości ułatwiają pisanie oraz granie. Bezprzewodową K57 RGB można w pełni spersonalizować i skonfigurować we wszechstronnym oprogramowaniu CORSAIR iCUE. Umożliwia ono sterowanie dynamicznym i żywym podświetleniem RGB, a także programowanie zaawansowanych makr i mapowanie klawiszy. iCUE obejmuje swoim zasięgiem cały sprzęt użytkownika i umożliwia tworzenie w pełni zsynchronizowanych pokazów świetlnych na wszystkich urządzeniach CORSAIR kompatybilnych z iCUE, takich jak wentylatory, pamięć DRAM, myszki, taśmy LED i inne produkty. Podczas korzystania z gier zintegrowanych z iCUE iluminacja tych urządzeń może nawet reagować na aktualne zdarzenia w grze (np. w Metro: Exodus lub Tom Clancy’s The Division 2).

Bezprzewodowa klawiatura gamingowa K57 RGB Wireless jest już dostępna w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz u największych, polskich sprzedawców sprzętu elektronicznego. Sugerowana cena detaliczna premierowego produktu to 399 PLN.

Klawiatura jest objęta dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną kalifornijskiego producenta.
CORSAIR K57 RGB

CORSAIR K57 RGB

CORSAIR K57 RGB

Źródło: Info Prasowe / CorsairKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.