2022-10-28 17:26
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS

Obrazek CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS

Firma CORSAIR zapowiedziała dziś najlżejszą dotychczas bezprzewodową mysz gamingową: KATAR ELITE WIRELESS. Ważąca zaledwie 69 g mysz KATAR ELITE WIRELESS oferuje zwinność i skuteczność bez kabla, w kompaktowej obudowie, którą doskonale trzyma się zarówno całą dłonią, jak i koniuszkami palców. KATAR ELITE WIRELESS zawiera zaawansowane technologie myszy gamingowych najwyższej klasy i umożliwia wykonywanie superszybkich ruchów transmitowanych przez superszybką łączność bezprzewodową. Gryzoń jest niezwykle lekki i kompaktowy, waży 69 gramów i można go chwytać zarówno całą dłonią, jak i koniuszkami palców. Dzięki temu gracze mogą wykonywać najszybsze manewry, kiedy liczy się każda milisekunda.KATAR ELITE WIRELESS oferuje łączność SLIPSTREAM WIRELESS z opóźnieniami poniżej 1 ms oraz wszechstronne połączenia Bluetooth, aby gracze mogli wykonywać zwycięskie ruchy w różnych konfiguracjach. Użytkownicy, dysponując akumulatorem wystarczającym na 110 godzin po jednym naładowaniu podczas korzystania z łączności Bluetooth i na 60 godzin, gdy łączą się przez SLIPSTREAM WIRELESS, mogą grać bez zakłóceń i bez kabli sesja po sesji.

Mysz KATAR ELITE WIRELESS oferuje wydajność klasy turniejowej potrzebną do odnoszenia zwycięstw. Manewry można wykonywać z niezwykłą dokładnością dzięki wyjątkowo precyzyjnemu czujnikowi optycznemu CORSAIR MARKSMAN o rozdzielczości 26000 DPI z regulacją co jeden DPI. Przyciski główne CORSAIR QUICKSTRIKE mają sprężynującą konstrukcję bez odstępu między lewym i prawym przyciskiem a ich przełącznikami optycznymi OMRON wytrzymującymi nawet 60 milionów kliknięć, co umożliwia błyskawiczną reakcję podczas gry. Hiperczęstotliwość raportowania do 2000 Hz umożliwia myszy KATAR ELITE WIRELESS rejestrowanie i przesyłanie działań z niewiarygodną szybkością.

Wszechstronne oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia precyzyjne dostrajanie myszy KATAR ELITE WIRELESS do wymagań użytkownika i zapewnia mu najwyższy poziom kontroli. Logo z podświetleniem RGB można spersonalizować i zsynchronizować z całym sprzętem, a sześć przycisków myszy można powiązać z makrami i skrótami, które optymalizują grę i usprawniają pracę. We wbudowanej pamięci na profile można zapisać niestandardowe ustawienia podświetlenia i DPI oraz makra.

KATAR ELITE WIRELESS to mysz łącząca w sobie konstrukcję o wadze piórkowej z zaawansowanymi technologiami i wysoką wydajnością, aby zapewniać dominację nad przeciwnikami dzięki najszybszym kliknięciom.

Mysz gamingowa CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS jest już dostępna w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR w cenie 389 PLN. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS

CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS

CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS

CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS

CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS

CORSAIR KATAR ELITE WIRELESS

Źródło: Info Prasowe / CorsairKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.