2018-05-10 05:43
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

CORSAIR sponsorem technologicznym AGO Esports

Obrazek CORSAIR sponsorem technologicznym AGO Esports

AGO Esports, profesjonalna polska organizacja sportów elektronicznych, informuje o podpisaniu umowy sponsorskiej z firmą CORSAIR. Spółka z Kalifornii dostarczy wysoce zaawansowane produkty gamingowe wszystkim zawodnikom drużyny oraz zaopatrzy nowopowstałe, warszawskie Centrum Szkoleniowe AGO Esports w sprzęt, peryferia oraz akcesoria komputerowe. AGO Esports jest pierwszą w historii drużyną z regionu Europy Środkowej i Wschodniej sponsorowaną przez CORSAIR. Współpraca AGO Esports oraz CORSAIR obejmuje m.in. promocję marki podczas turniejów offline w Polsce i na świecie, akcje z udziałem zawodników podczas transmisji internetowych na platformie TwitchTV oraz pomoc przy testowaniu i projektowaniu nowych produktów gamingowych dla graczy.Dodatkowo, umowa dotyczy działań na kanale YouTube polskiej organizacji, który tworzony jest przy współpracy z grupą Abstra, liderem produkcji Social Video w Polsce.

Nawiązanie kooperacji pomiędzy CORSAIR i AGO Esports to istotny moment dla polskiego e-sportu. Jastrzębie to pierwszy polski oraz jeden z niewielu europejskich zespołów sponsorowanych przez kalifornijską spółkę. Polacy znaleźli się w gronie międzynarodowych liderów e-sportu wspieranych przez CORSAIR, w tym m.in.: Counter Logic Gaming, Splyce, BIG, ROX Tigers czy Team Secret.

Firma CORSAIR założona w 1994 roku w Stanach Zjednoczonych już od prawie 25 lat dostarcza wysokiej jakości produktów dla posiadaczy komputerów. CORSAIR posiada w swojej ofercie wielokrotnie nagradzane pamięci DDR3 i DDR4, obudowy komputerowe, chłodzenia wodne typu AiO, zasilacze do PC, pamięci USB, dyski SSD oraz profesjonalny, zaawansowany sprzęt gamingowy dla graczy – klawiatury, myszki, słuchawki, podkładki i inne akcesoria. W wyposażeniu Centrum Szkoleniowego AGO Esports pomoże popularna polska marka OPTIMUS, która przy współpracy z Korsarzami przygotuje specjalną edycję platform treningowych sygnowanych logotypem drużyny Jastrzębi.

Organizacja AGO Esports powstała w listopadzie 2016 roku. Aktualnie pod swoimi skrzydłami posiada jedną z najlepszych drużyn Counter Strike: Global Offensive na świecie, obiecującą drużynę Fortnite, a także utalentowanego zawodnika Hearthstone. Wszyscy podopieczni regularnie rywalizują na turniejach w Polsce oraz za granicą. Najbliższym sprawdzianem Jastrzębi będą finały ESL Mistrzostw Polski CS:GO Sezon 16 oraz turniej DreamHack Tours we Francji, na którym zagrają wszystkie trzy dywizje polskiej organizacji.

CORSAIR sponsorem technologicznym AGO Esports

CORSAIR sponsorem technologicznym AGO Esports

Źródło: Info Prasowe / Corsair
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Bez granata nie podchodź! Następny przystanek GROM. :-) Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.