2014-08-01 18:01
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Conceptronic Action Speaker - Mobilny subwoofer na Bluetooth

Obrazek Conceptronic Action Speaker - Mobilny subwoofer na Bluetooth

Przenośny głośnik Conceptronic Action Speaker (CLLSPKACTION), to idealny towarzysz podczas wakacyjnych eskapad za miasto, pobytu na plaży, czy w podróży. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala w mgnieniu oka sparować źródło dźwięku takie jak tablet, laptop, czy smartfon z głośnikiem i cieszyć się ulubioną muzyką doskonałej jakości. Jeśli nie posiadasz urządzeń zgodnych z Bluetooth, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś skorzystał z tradycyjnej metody i połączył urządzenia kablem z popularnym jackiem 3.5. Głośnik posiada również gniazdo na kartę pamięci SD i złącze USB. Dzięki temu możesz zainstalować w urządzeniu kartę lub pendriva i odtwarzać muzykę bez dodatkowych urządzeń.Kiedy już z głośnika popłynie muzyka, możesz w pełni kontrolować brzmienie wszystkich tonów poprzez użycie (graficznego) korektora. Jeszcze więcej basu? Niema sprawy. Dzięki osobnej regulacji niskich tonów i wydajnemu 5 ¼ calowemu subwooferowi, możesz zwiększyć natężenie basu tak jak lubisz.

Głośnik jest wyposażony w pasek na ramię oraz solidną podstawę. Dzięki temu możesz go swobodnie przenosić i bez obawy stawiać na niemal każdej powierzchni. Przystosowany do pracy z urządzeniami USB o niskim poborze mocy, może odtwarzać muzykę przez ok 6 godzin bez konieczności doładowania.

Cenę detaliczną ustalono na poziomie 199 PLN.

Cechy urządzenia:
- Wbudowany equalizer (tylko tryb USB)
- Bluetooth 2.1
- Interfejsy: USB 2.0; jack 3.5 mm audio
- Obsługiwane karty pamięci: SD
- Zasilanie USB
- Regulacja głośności i natężenia basu
- Wskaźnik LED
- Typ 1-drożny głośnik
- Moc głośników satelitarnych: 3W
- Moc subwoofera: 12W
- Pasmo przenoszenia głośników satelitarnych: 100Hz-20kHz
- Wejście: 5V 500mA
- Moc wyjściowa: 18W
- Wymiary: 285 x 185 x 185 mm (dł.x szer. x wys.)
- Waga produktu: 1800g
Conceptronic Action Speaker - Mobilny subwoofer na Bluetooth

Conceptronic Action Speaker - Mobilny subwoofer na Bluetooth

Conceptronic Action Speaker - Mobilny subwoofer na Bluetooth

Źródło: Info Prasowe / ConceptronicKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.