2018-04-16 20:16
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Cooler Master MasterPulse MH750

Obrazek Cooler Master MasterPulse MH750

Wysokiej jakości, rozchodzący się przestrzennie dźwięk, możliwość wzmocnienia basów, lekka i wygodna konstrukcja, podświetlenie RGB – w taki sposób Cooler Master zachwala swoje nowe słuchawki MasterPulse MH750 jako jedne z najlepszych na rynku. Cooler Master wyposażył swój headset w system dźwiękowy Virtual 7.1. Plusem takiego rozwiązania jest przestrzenny dźwięk, a także wbudowana w urządzenie karta dźwiękowa, dzięki której użytkownik nie musi martwić się o to, czy jego komputer posiada odpowiednie podzespoły odpowiedzialne za ten element. Za jakość dźwięku w MH750 odpowiadają także duże przetworniki 44 mm. Dodatkowo producent zastosował w swoim produkcie technologię Bass FX - po zdjęciu paneli bocznych z nauszników bas w słuchawkach zostaje wzmocniony.Jeśli jednak użytkownik ma do czynienia z bardziej subtelnymi dźwiękami, wtedy może po prostu na powrót założyć wspomniane panele.

Kolejną charakterystyczną cechą słuchawek od Cooler Mastera ma być lekka aluminiowa rama, której konstrukcja i waga mają chronić przed bolesnym uciskiem na głowę. Producent ma też dobrą wiadomość dla osób, które nie lubią nosić słuchawek nausznych, bojąc się o stan swojej fryzury – pięć poduszek ulokowanych pod pałąkiem ma gwarantować nie tylko wygodę, ale także zaradzić potencjalnemu bałaganowi z włosami.

Cooler Master promuje MH750 jako słuchawki z górnej półki, nic więc dziwnego, że posiadają one podświetlenie RGB. Użytkownik może włączyć i zmieniać tryby świetlne przy pomocy specjalnego przycisku umieszczonego na pilocie znajdującym się na przewodzie urządzenia.

Słuchawki MasterPulse MH750 kosztują około 399 PLN.

Dane techniczne:
• Średnica głośników: 44 mm
• Impedancja: 50 Ω
• Pasmo przenoszenia: 20 – 2000 Hz
• Czułość: 118 dB +/- 3 dB; 109 dB +/- 3 dB (bass off)
• Długość kabla: 2 m
• Rodzaj mikrofonu: jednokierunkowy
• Czułość mikrofonu: -34 dB +/-3 dB (0db=1V/pa.1KHz)

Cooler Master MasterPulse MH750

Cooler Master MasterPulse MH750

Cooler Master MasterPulse MH750

Cooler Master MasterPulse MH750

Cooler Master MasterPulse MH750

Źródło: Info Prasowe / Cooler MasterKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.