2006-12-09 16:25
Autor: Jolly Roger
33

RECENZJA: Core 2 Quad Extreme QX6700

Obrazek RECENZJA: Core 2 Quad Extreme QX6700

Procesory z rodziny Core 2 Duo wzbudziły podziw wśród użytkowników domowych, wykazując się znakomitą wydajnością i dosyć niskim wydzielaniem ciepła przy standardowych ustawieniach. Wychodząc jednak z założenia, że dwa rdzenie dla niektórych komputerowych entuzjastów mogą być ilością niewystarczającą, Intel postanowił zapełnić i tę lukę, wbijając kolejną szpilę w AMD. Kentsfield, bo taką nazwę kodową ma ów 4-rdzeniowiec, miał zapewnić panowanie Chipzilli wśród najwydajniejszych jednostek centralnych dla komputerów biurkowych. Czy produkt ten sprawdzi się w obecnym oprogramowaniu, które często nie jest nawet przystosowane do obsługi CPU dwurdzeniowych? Zapraszam do testu.


Źródło: IN4 Hardware Lab. czytaj więcej...
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    prawie to samo. Pozatym wypowiadam sie o tym z wlasnego doswiadczenia, gdyz mialem do czynienia z B1 i B2 i wiem na co te procki stac a Superpi (w duzych probkach, w 1M nie ma roznicy). Pozatym ja sie nie znam przeciez wogole na OC, wogole nie jestem elO i extreme...

  2. Avatar nic wiadomość nic
     

    po roku ponad jeszcze 1 komentarz dobry proc wielki plus++++!!!!!!!!!Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.