2019-07-18 09:56
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Creative Outlier Gold

Obrazek Creative Outlier Gold

Creative Technology Ltd ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek Creative Outlier Gold, kontynuację uznanego przez krytyków Creative Outlier Air, który wprowadził na rynek prawdziwy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z atrakcyjnym cenowo pakietem, doskonałej jakości dźwiękiem z długim czasem pracy na baterii. Outlier Gold to pierwsze słuchawki do aktywacji oprogramowania Super X-Fi w aplikacji SXFI, dzięki czemu jest to odtwarzacz Super X-Fi MP3. Dzięki połączeniu Bluetooth z aplikacją SXFI, Outlier Gold bezprzewodowo odblokuje BEZPŁATNIE technologię przetwarzania aplikacji Super X-Fi w lokalnych plikach muzycznych. Aplikację SXFI można pobrać ze sklepu Google Play Store lub Apple App Store.Outlier Gold, w połączeniu z Super X-Fi, odtwarza naturalną scenę dźwiękową zestawu głośników w studiu, z tym samym ekspansywnym doświadczeniem, szczegółami, przestronnością i realizmem. Dzięki tym ultralekkim słuchawkom użytkownicy poczują się tak, jakby ich słuchawki zniknęły, a jednocześnie cieszą się dźwiękiem, który jest naturalny, jak żadne inne bezprzewodowe słuchawki douszne.
Podobnie jak w przypadku każdego odtwarzacza MP3, oprogramowanie Super X-Fi nie odtwarza treści strumieniowych, takich jak YouTube, Spotify itp. Użytkownicy, którzy chcą korzystać z pełnej możliwości Super X-Fi we wszystkich materiałach, powinni wziąć pod uwagę SXFI AMP, SXFI AIR i SXFI AIR C , Gama produktów Super X-Fi firmy Creative.

Dłuższa praca dla połączeń Wireless
Dzięki wyjątkowemu 14-godzinnemu czasowi odtwarzania na jednym ładowaniu, który przewyższa Outlier Air, Outlier Gold posiada najdłuższy czas odtwarzania dla całkowicie bezprzewodowych słuchawek dousznych. W połączeniu z dołączonym futerałem do ładowania zapewnia niesamowitą łączną długość odtwarzania do 39 godzin.

Creative Outlier Gold kosztują 99.99 Euro i są dostępne na Creative.com.


Funkcje
Oprogramowanie Super X-Fi
• 14 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu; całkowity czas odtwarzania do 39 godzin
• Bluetooth 5.0 Low Energy z aptX i AAC
• 5,6 mm membrana głośniczka z grafenu
• Certyfikat IPX5 (odporny na pot)
• Inteligentna kompatybilność z pomocą głosową
• 3 pary dodatkowych nakładek końcówek dousznych (w 2 rozmiarach)

Creative Outlier Gold

Creative Outlier Gold

Creative Outlier Gold

Creative Outlier Gold

Źródło: Info Prasowe / CreativeKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.