2018-10-10 17:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Creative Sound BlasterX H6 - nowy headset dla graczy

Obrazek Creative Sound BlasterX H6 - nowy headset dla graczy

Creative Technology Ltd poinformowała dziś o wprowadzeniu zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H6. Jest to headset, który zapewnia fantastyczne wrażenia dźwiękowe podczas grania w ulubione gry. Nowe słuchawki Sound BlasterX H6 cechują się świetną jakością dźwięku i mnóstwem zaawansowanych funkcji - w tym dopasowanymi, 50-milimetrowymi przetwornikami neodymowymi, siatkowymi poduszkami z pianki oraz odłączanym mikrofonem, z funkcją redukcji hałasu ClearComms. Znalazło się także oświetlenie RGB, które jest lubiane w środowisku graczy. Słuchawki Sound BlasterX H6 zostały zbudowane pod kątem trwałości i komfortu. Oferują optymalną siłę zacisku mniejszą niż 600 gramów, dzięki czemu otrzymujemy idealną równowagę pomiędzy komfortem, a dobrą separacją otoczenia.Użytkownik może także cieszyć się odpowiednią jakością tonów niskich. Słuchawki wyposażono w wymienne wkładki wykonane z siatki i pianki o dużej gęstości, by zapewnić wysoki komfort użytkowania. Model ten posiada 2-metrowy przewód aby zwiększyć wygodę użytkowania.

Sound BlasterX H6 podnosi jakość oraz wrażenia dzięki w pełni konfigurowalnemu systemowi oświetlenia RGB. Oprogramowanie Sound Blaster Connect pozwala użytkownikowi zaprogramować dostosowane do jego potrzeb oświetlenie z palety 16 mln kolorów z różnymi efektami.

Program ten pozwala także na konfigurowanie ustawień dźwięku, aby uzyskać jak najlepsze doznania za sprawą wielkiego realizmu. Funkcja Ambient Monitoring pozwala na przełączanie się pomiędzy różnymi ustawieniami dźwięku za pomocą jednego przycisku.

Sound Blaster H6 wyceniono na 69.99 Euro. Słuchawki są dostępne na stronie Creative.com, wkrótce również w polskich sklepach.

Główne cechy:
• 50 mm neodymowe przetworniki
• pakiet udoskonaleń Sound Blaster Audio
• Wbudowana funkcja monitorowania otoczenia
• Wymienne, “oddychające” wkładki wykonane z pianki o dużej gęstości
• Odpinany mikrofon z funkcją redukcji hałasu Clear Coms
• Pilot do regulacji głośności i ustawień mikrofonu
• Możliwość dostosowania oświetlenia - wybór pośród kolorów z 16-milionowej palety RGB
• Kompatybilny z PC, PS4, Nintendo Switch (USB audio)
• Wyjście audio 3.5 mm dla Xbox One oraz innych urządzeń korzystających z tego typu gniazda

Creative Sound BlasterX H6 - nowy headset dla graczy

Creative Sound BlasterX H6 - nowy headset dla graczy

Creative Sound BlasterX H6 - nowy headset dla graczy

Źródło: Info Prasowe / CreativeKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.