2017-05-19 12:57
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
0

Debiut gry Destiny 2

Obrazek Debiut gry Destiny 2

Destiny to jeden z najgłośniejszych tytułów wydanych na konsolach. Już wkrótce gracze komputerowi również otrzymają możliwość wejścia do uniwersum Destiny i stania się Strażnikiem w nadchodzącym sequelu Destiny 2, który będzie pierwszą grą z serii Destiny dostępną na PC. NVIDIA w szczególny sposób przygotowuje się na premierę gry Destiny 2 w wersji PC, bo oznacza ona rozgrywkę w wysokiej rozdzielczości, więcej opcji graficznych, zaawansowane techniki graficzne oraz obsługę tradycyjnych urządzeń peryferyjnych (wielu graczy nie wyobraża sobie pierwszoosobowej gry akcji bez wykorzystania klawiszy WASD). Z tej okazji NVIDIA prezentuje wszystkim graczom pierwszy wgląd na pecetową wersję gry Destiny 2 w postaci dwóch ekskluzywnych zrzutów ekranu w jakości 4K, wykonanych z wykorzystaniem kart graficznych NVIDIA GeForce GTX.

W Los Angeles odbył się pierwszy pokaz gry Destiny 2, gdzie zaproszeni przez Activision dziennikarze mieli pierwszy raz okazję zagrać na komputerach wyposażonych w karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti. NVIDIA z niecierpliwością oczekuje ujawnienia kolejnych szczegółów na temat rozgrywki na komputerach osobistych.

Źródło: Informacja prasowa NVIDIAKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.