2018-06-07 17:08
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Debiut serii ASUS TUF Gaming – model FX504

Obrazek Debiut serii ASUS TUF Gaming – model FX504

ASUS wprowadził do sprzedaży w Polsce najnowszy model laptopa TUF Gaming FX504 – wydajny laptop gamingowy z systemem Windows 10, który oferuje wciągającą rozgrywkę. FX504 to pierwszy laptop z nowej linii TUF Gaming. W produktach znajdujących się w jej ramach można dostrzec główne elementy charakterystyczne dla legendarnej już serii The Ultimate Force (TUF). Dzięki wprowadzeniu nowej serii, ASUS jest w stanie zaoferować korzystne pod względem cenowym laptopy gamingowe, których najważniejszym atutem są bardzo wysoka wytrzymałość i niezawodność. Dla zapewnienia długiej żywotności systemu oraz jego stabilnej pracy w FX504 zastosowano opatentowane rozwiązanie Anti-Dust Cooling (ADC).Ponadto laptop ten jest napędzany procesorem Intel Core najnowszej generacji oraz kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX z serii 10. FX504 jest również wyposażony w klawiaturę gamingową z żywotnością klawiszy na poziomie 20 milionów wciśnięć, 15,6-calowy ekran 60 Hz oraz wspiera 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny.

Laptop FX504 zapewnia wysoką wydajność, która pozwala użytkownikom na uruchamianie najnowszych gier i bezproblemową wielozadaniowość, jednocześnie oferując niezawodność przez cały okres użytkowania. Laptopy z serii TUF Gaming zostały tak skonstruowane, aby służyły jak najdłużej i oferują dłuższą żywotność niż standardowe laptopy.

Od wszystkich produktów z serii TUF wymaga się wysokiej wydajności oraz wytrzymałości. Dlatego też laptopa FX504 wyposażono w hybrydowy dysk SSD (SSHD) FireCuda™ 5400 rpm o pojemności 1 TB, z którego gry ładują się ponad dwa razy szybciej niż z powszechnie wykorzystywanego, tradycyjnego dysku HDD 5400 rpm o pojemności 1 TB. Pamięć flash zintegrowana w dysku FireCuda funkcjonuje na zasadzie podobnej do pamięci cache – zapisując najczęściej wykorzystywane dane bez konieczności wykorzystywania powierzchni dysku twardego.

ASUS TUF Gaming FX504 jest już dostępny w sprzedaży w sieci sklepów x-kom. Ponadto przy zakupie laptopa, użytkownik otrzymuje dodatkowo plecak ASUS oraz bezpłatny dostęp do gier Gears of War 4 oraz Age of Empires: Definitive Edition.

Debiut serii ASUS TUF Gaming – model FX504

Debiut serii ASUS TUF Gaming – model FX504

Debiut serii ASUS TUF Gaming – model FX504

Debiut serii ASUS TUF Gaming – model FX504

Źródło: Info Prasowe / ASUSKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.