2019-01-21 18:00
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Delock - magnetyczny zestaw kabli USB

Obrazek Delock - magnetyczny zestaw kabli USB

Współczesny człowiek używa wielu różnych urządzeń. Większość z nich korzysta z ładowania za pomocą interfejsu USB. Rzecz w tym, że wtyczki mogą być zróżnicowane. Niemiecki producent wprowadził na rynek nowy kabel, w zestawie z którym znajdziemy pełen komplet wtyczek: MicroUSB, USB typu C oraz 8-pinowy Lightning. Dzięki temu użytkownik, np. pakując się na wyjazd, nie musi zabierać trzech różnych kabli - wystarczy jeden. Nawet jeśli jego bezprzewodowe słuchawki korzystają z MicroUSB, tablet z USB typu C, a iPhone ze złącza Lightning. Kabel Delock 85705 wspiera także funkcję szybkiego ładowania Power Delivery, naturalnie gdy korzystamy z gniazda USB typu C.Zapewnia ono możliwość ładowania przy podwyższonym napięciu i natężeniu (20V i 5A), co skutkuje łączną mocą teoretyczną 100W. Tak wysoki limit docenią przede wszystkim posiadacze korzystających z USB typu C (i tak zasilanych) laptopów lub monitorów.

Sam kabel jest solidnie wykonany, znajduje się w tekstylnym oplocie co wzmacnia całą konstrukcję. Wymienne wtyczki montuje się na magnes. Głęboko osadzone mają zapewnić stabilne, a jednocześnie łatwe w rozłączeniu połączenie.

Kabel Delock 85705 jest dostępny w cenie 59 PLN.

Delock - magnetyczny zestaw kabli USB

Delock - magnetyczny zestaw kabli USB

Delock - magnetyczny zestaw kabli USB

Źródło: Info Prasowe / Entrymedia
  1. Avatar nic wiadomość nic
    A dane?

    Kabel tylko do ładowania? To bez sensu. 3 piny sugerują, że tylko ładowanie. Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.