2019-07-04 15:33
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

E-Biznes CUP ponownie rusza...

Obrazek E-Biznes CUP ponownie rusza...

Ruszyły zapisy do drugiej edycji E-Biznes CUP - dedykowanej dla biznesu esportowej ligi w Counter-Strike: Global Offensive. W rozgrywkach udział wziąć mogą amatorskie drużyny reprezentujące firmy, a łączna, minimalna pula nagród w finale to 30 tysięcy złotych. Organizatorem wydarzenia jest sklep internetowy morele.net w partnerstwie z firmą NVIDIA i marką Acer Predator. Wydarzenie adresowane jest do amatorskich drużyn firmowych, które w 5 osobowych składach staną do pojedynków w CS:GO. Tak jak w pierwszej edycji wydarzenia rozgrywki odbywać się będą w trybie online oraz offline. Mecze stacjonarne rozgrywane będą w Warszawie i Krakowie w dedykowanych strefach dla graczy.Sam turniej został podzielony na 3 fazy, a jego finał rozegrany zostanie w profesjonalnym studio esportowym.

Celem organizowanego wydarzenia jest popularyzacja esportu w biznesie, a także stworzenie unikatowej atmosfery do wzmacniania relacji w zespołach oraz między konkurującymi ze sobą firmami. W drugiej edycji wydarzenia, oprócz zaplanowanej bogatej oprawy wizualnej i promocyjnej, zaangażowani zostali związani z esportem influencerzy: Kuba “KubiK” Kubiak, Adam “destru” Gil, Łukasz “prawus” Ganczewski.

Zapisy pod adresem: www.morele.net/ebc2.

E-Biznes CUP ponownie rusza...

Źródło: Info Prasowe / Morele.netKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.