2019-09-19 12:18
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Fractal Design Vector RS

Obrazek Fractal Design Vector RS

Fractal Design zaprezentował nową obudowę, ale tym razem nie tylko dla graczy. Modelem Vector RS zainteresują się użytkownicy, którzy cenią sobie rzeczy elegancko zaprojektowane i perfekcyjnie wykonane. Vector RS, to połączenie przyciemnianego, hartowanego szkła na trzech panelach obudowy z dyskretnym pasem frontowego podświetlenia RGB LED. Ale wygląd, to nie wszystko, bo konstrukcja ta ma być bardzo przewiewna, mimo że monolityczne powierzchnie obudowy, raczej się z tym nie kojarzą. Tymczasem inżynierowie Fractal’a tak zaplanowali wentylację, by jednocześnie niwelować hałasy pracującego komputera, jednocześnie zachowując niskie opory przepływającego powietrza. Ponadto w cenie 179.99 USD otrzymamy jej kompatybilność z chłodnicami 360/420 mm (góra), 360/280 mm (front), 240/280 mm (dół) i 120mm (tył).Fractal Design Vector RS

Fractal Design Vector RS

Fractal Design Vector RS

Fractal Design Vector RS

Fractal Design Vector RS

Fractal Design Vector RS

fg dfg

Źródło: Info Prasowe / Fractal Design
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Świecidełka. wszędzie świecidełka. Nawet tu, brrrrrr, ale nawet ze świecidełkami, ledami, podoba mi się ta obudowa. Ładna i sensowna, więc może trochę poświecić.

  Można to wyłączyć? \"\lol\"

 2. Avatar nic wiadomość nic
  @kotin

  Dasz ostry śrubokręt ja ci to zgaszę, dużo ci nie policzę ;-):-D

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @Dead.Pixel

  Tak to ja też potrafię, ale dzięki za dobre chęci. :-P ;-)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.