2022-11-08 15:32
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Garmin Instinct Crossover

Obrazek Garmin Instinct Crossover

Garmin zaprezentował nową, przykuwającą wzrok wersję zegarka z popularnej serii wytrzymałych smartwatchy Instinct. Instinct Crossover to hybrydowy smartwatch GPS stworzony dla tych, którzy cenią sobie analogowe zegarki, ale nie chcą rezygnować z zaawansowanych funkcji smart oraz imponującej wytrzymałości. Wyraźne, fluorescencyjne wskazówki zegarka Instinct Crossover stanowią doskonałe uzupełnienie zaawansowanych funkcji całodobowego monitorowania zdrowia i aktywności marki Garmin na czytelnym cyfrowym wyświetlaczu. Z kolei dzięki ładowaniu solarnemu czas pracy baterii zegarka można mierzyć w miesiącach, a nie dniach.Wytrzymałość w nowym wydaniu
Instinct Crossover łączy w sobie wytrzymałą konstrukcję i intuicyjną obsługę znaną z serii Garmin Instinct, a także nowe analogowe wskazówki pokryte powłoką Super-LumiNova i znaczniki tarczy zegarka. Wszystko to składa się na wytrzymały, a jednocześnie stylowy smartwatch gotowy na każdą aktywność i przygodę. Analogowe wskazówki znajdują się nad cyfrowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości i mogą błyskawicznie się rozsunąć w razie potrzeby skorzystania z inteligentnych funkcji. Zegarek sprawdzi się zarówno podczas codziennych obowiązków w mieście, jak i aktywności na świeżym powietrzu. Został skonstruowany zgodnie z normą MIL-STD-810 jest odporny na temperaturę i wstrząsy oraz wodoodporny do 10 ATM. Dzięki nowej technologii Garmin RevoDrive zegarek zapewnia dokładny, analogowy pomiar czasu nawet w najtrudniejszych warunkach. W przypadku znacznego wstrząsu zegarka podczas aktywności, RevoDrive zapewni automatyczną kalibrację, aby zagwarantować dokładne odmierzanie czasu.

Bateria na medal
Osoby ceniące brak konieczności ładowania w zegarkach analogowych z pewnością ucieszy nieskończenie długi czas pracy baterii w smartwatchu Instinct Crossover Solar w trybie oszczędzania baterii z ładowaniem solarnym. Pozwala on na korzystanie z tradycyjnych funkcji analogowych, takich jak godzina, data i stoper. Jeżeli uruchomione zostaną zaawansowane funkcje łączności, Instinct Crossover Solar może zapewnić nawet 70 dni pracy na baterii w trybie smartwatcha z ładowaniem słonecznym. Z kolei podstawowy Instinct Crossover oferuje prawie miesiąc pracy baterii w trybie smartwatcha i ponad 110 godzin w trybie GPS.

Zadbaj o zdrowie
Instinct Crossover to prawdziwa skarbnica funkcji monitorowania zdrowia i aktywności, które pomogą poczuć się lepiej każdego dnia. Znalazło się wśród nich m.in. zaawansowane monitorowanie snu i ocena jakości snu oraz profil aktywności Health Monitoring, który pozwala użytkownikom rejestrować kluczowe wskaźniki zdrowotne, takie jak Body Battery, stres i tętno w jednym widoku. Miłośników aktywności ucieszy fakt, że nowy smartwatch oferuje funkcje takie jak pułap tlenowy, pulsoksymetr, wiek sprawnościowy, stan wytrenowania, obciążenie treningowe i efekt treningu, status HRV i asystent regeneracji. Wszystkie te funkcje mogą działać jeszcze lepiej dzięki wydłużonemu czasowi pracy baterii i możliwości noszenia zegarka przez długie tygodnie bez ładowania.

Aby nadążyć za życiem w biegu, zegarek Instinct Crossover można sparować ze smartfonem, dzięki czemu użytkownicy będą mogli otrzymywać powiadomienia na nadgarstek, korzystać z płatności zbliżeniowych Garmin Pay oraz zsynchronizować się z aplikacją Garmin Connect i sklepem Connect IQ, aby spersonalizować zegarek.

Znajdź drogę
Podczas podróży poza utartymi szlakami, Instinct Crossover oferuje śledzenie GPS, obsługę wielu systemów komunikacji satelitarnej, czujniki ABC, wyznaczanie tras do punktu początkowego TracBack oraz możliwość zapisania charakterystycznego punktu. Instinct Crossover - Tactical Edition wyposażony jest we wszystkie te opcje, a dodatkowo w specjalistyczne funkcje taktyczne, takie jak kompatybilność z noktowizorami, tryb ukrycia, dwuformatowy GPS czy możliwość awaryjnego wyłączenia urządzenia.

Instinct Crossover jest już dostępny w sugerowanej cenie detalicznej od 549.99 €uro.


Garmin Instinct Crossover

Garmin Instinct Crossover

Garmin Instinct Crossover

Garmin Instinct Crossover

źródło: Info Prasowe / GarminKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.