2019-09-11 13:20
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Garmin Legacy Hero - zegarki inspirowane bohaterami Marvela

Obrazek Garmin Legacy Hero - zegarki inspirowane bohaterami Marvela

Garmin przedstawia serię Legacy Hero, kolekcję dwóch wyjątkowych zegarków GPS, zainspirowanych historiami Kapitan Marvel i Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie. Od haseł wygrawerowanych na kopercie przez bezele ozdobione insygniami postaci – elementy wzornictwa obu modeli nawiązują do bohaterów Marvela. Smartwatch zainspirowany strojem i fotonową mocą Kapitana Marvela ma wysokiej jakości skórzany pasek „Danvers blue"; z jasnozłotą ramką. Widniejące na soczewce insygnium Kree, hasło „Higher, further, faster”, tematyczne tarcze i animacje celów oraz specjalna aplikacja Capitan Marvel Garmin Connect tworzą jedyny w swoim rodzaju zegarek.Ten zegarek pracuje do 7 dni na jednym ładowaniu w trybie smartwatcha, ma wyświetlacz o średnicy 40 mm oraz dodatkową silikonową opaskę w kolorze „Danvers blue".

Zegarek Legacy Hero, Captain Marvel będzie dostępny wyłącznie na stronie garmin.com w cenie 399.99 €uro.


W hołdzie dla Kapitana Ameryki powstał zegarek First Avenger z wysokiej jakości skórzanym paskiem z zamszowym podbiciem wzorowanym na ekwipunku Steve’a Rogersa z lat 40-tych. Granatowe detale, szczotkowany stalowy bezel zwieńczony tarczą Vibranium oraz wygrawerowane na kopercie z hasło „I can do this all day” nawiązują do postaci superbohatera. Ten wyjątkowy zegarek uzupełnia specjalna aplikacja First Avenger Garmin Connect, która oferuje m.in wyjątkowe odznaki, tematyczne avatary i wiele ciekawych dodatków. Zegarek działa do 8 dni w trybie smartwatch, ma 45 mm wyświetlacz i dodatkowy niebieski silikonowy pasek. No i można go nosić na prawej lub lewej ręce.

Zegarek będzie dostępny wyłącznie na stronie garmin.com w cenie 399.99 €uro.


Poza niezwykłą otoczką, oba zegarki z serii Legacy Hero są naszpikowane inowacyjnymi funkcjami opracowanymi przez Garmin:
• Funkcje monitorujące zdrowie: zaawansowany pomiar snu na podstawie informacji z pulsoksymetru, monitorowanie oddechu, pomiar rezerw energii organizmu Body Battery, alerty o nieprawidłowościach w rytmie serca, śledzenie cyklu menstruacyjnego, pomiar poziomu stresu i nawodnienia, ćwiczenia oddechowe i wiele więcej.
• Wskazówki treningowe: Animowane ćwiczenia siłowe, kardio, jogi i pilatesu wyświetlane na tarczy zegarka. Dodatkowe aplikacje treningowe i anomowane treningi dostępne są w aplikacji Garmin Connect. Co więcej, można stworzyć także własny profil treningowy lub skorzystać z darmowych planów Garmin Coach.
• Fitness: GPS, nadgarstkowy pomiar tętna Elevate, 20 wbudowanych aplikacji treningowych i dodatkowe ćwiczenia oddechowe.
• Powiadomienia: alerty przychodzących połączeń, wiadomości, aktualności z portali społecznościowych, przypomnienia z kalendarza i innych aplikacji. Użytkownicy telefonów z systemem Android mogą odpowiadać na wiadomości bezpośrednio z zegarka.
• Wyjątkowe dodatki w Connect IQ: tarcze z motywami superbohaterów będą publikowane się w sklepie Garmin Connect IQ store. Specjalne dodatki będą dostępne wyłącznie dla serii zegarków Legacy Hero.
• Music: Pobieraj piosenki i playlisty z serwisów streamingowych takich jak Spotify, Amazon Music czy Deezer lub wgraj je bezpośrednio na zegarek.
• Bezpieczeństwo: Wykrywanie niebezpiecznych zdarzeń (podczas wybranych aktywności) oraz automatyczne wiadomości z bieżącymi informacjami o lokalizacji wysyłane do zdefiniowanych odbiorców.
• Garmin Pay: płatności zbliżeniowe, dzięki którym można zostawić karty i gotówkę w domu.
• Kompatybilność: zegarki z serii Legacy Hero współpracują z większością dostępnych na rynku smartfonów (działających w systemach Android oraz Apple).


Garmin Legacy Hero - zegarki inspirowane bohaterami Marvela

Garmin Legacy Hero - zegarki inspirowane bohaterami Marvela

Garmin Legacy Hero - zegarki inspirowane bohaterami Marvela

Garmin Legacy Hero - zegarki inspirowane bohaterami Marvela

Źródło: Info Prasowe / GarminKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.