2020-02-10 20:58
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Granko fajne – nowa inicjatywa gamingowa MSI

Obrazek Granko fajne – nowa inicjatywa gamingowa MSI

Firma MSI startuje dziś z projektem Granko fajne. To nowa inicjatywa, której głównym założeniem jest integracja graczy i streamerów wokół ich ulubionych gier – zwłaszcza bardziej casualowych tytułów, po które może sięgnąć każdy. Jednym z głównych celów akcji jest podkreślenie, że gry komputerowe to nie tylko rozrywka, ale również świetny sposób na zawieranie nowych znajomości. MSI chce, aby wydarzenia związane z projektem odbywały się zarówno online, jak i podczas imprez offline. W końcu żeby w pełni poznać niektóre gry, zwłaszcza w trybie co-op, trzeba czasem wyjść poza cztery ściany naszych gamingowych jaskiń.Ambasadorem akcji jest streamer i youtuber Bonnguś, który od dłuższego czasu prowadzi transmisje na kanałach MSI. W ramach projektu Granko fajne, Bonnguś będzie regularnie zapraszał widzów do wspólnej rozgrywki i zachęcał do koleżeńskiej rywalizacji. Pierwszy stream z gry Call of Duty: Modern Warfare z udziałem fanów odbędzie się już 15 lutego. Nie zabraknie przy tym okazji na wygranie gadżetów od MSI.

Oprócz emocjonujących rozgrywek online, projekt Granko fajne ma promować bezpośrednie spotkania graczy w stylu LAN Party. Chodzi o imprezy w najlepszym wydaniu: rzędy komputerów, dziesiątki metrów kabli oraz tyle pizzy, że nawet najgłodniejsi uczestnicy nie mieliby na co narzekać. Aby zachęcić jak najwięcej osób do udziału, te wydarzenia powinny odbywać się w możliwie najciekawszych miejscach – również w plenerze.

Pierwszy taki event offline organizowany przez MSI odbędzie się już z końcem marca. Firma zamierza również wspierać oddolne inicjatywy organizowane przez społeczność graczy. Ostateczny cel jest jeden: zachęcać do budowania nowych więzi za pośrednictwem gier komputerowych – nie ważne, czy ktoś pozostawia za sobą zgliszcza na każdym wirtualnym polu bitwy, czy ostatnie trzy lata spędził grając w Sapera.

Streamy i najnowsze wiadomości o projekcie Granko fajne można śledzić na http://grankofajne.pl/.


Granko fajne – nowa inicjatywa gamingowa MSI

Granko fajne – nowa inicjatywa gamingowa MSI

Granko fajne – nowa inicjatywa gamingowa MSI

Źródło: Info Prasowe / MSIKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.