2019-02-13 15:33
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

HAMMER Patriot+ wchodzi do oferty marki

Obrazek HAMMER Patriot+ wchodzi do oferty marki

HAMMER Patriot+ to nowy, pancerny klasyk, który jest bogatszym wariantem ciepło przyjętego przez rynek modelu o tej samej nazwie, tylko bez „+”. W efekcie, debiutujący na rynku telefon, który został zaprojektowany w Polsce, poza oryginalną obudową, dużym ekranem 2,4” oraz odpornością potwierdzoną certyfikatem IP68, oferuje dodatkowo Wi-Fi oraz 3G zapewniające dostęp do Internetu i możliwość wysyłania MMS-ów. HAMMER Patriot+ robi dobre wrażenie już w pierwszym kontakcie. Telefon wyróżnia bowiem stylistyka nawiązująca do litery „X”, co znacznie wpływa na ergonomię i łatwy chwyt urządzenia nawet mokrymi czy brudnymi dłońmi. Utrzymanie obudowy w takiej formie pozwoliło dodatkowo wzmocnić newralgiczne miejsca telefonu dzięki czemu jest on bardziej wytrzymały.Niezawodność i solidność tego HAMMERA to również zasługa metalowych detali, które okalają obudowę z tworzywa. Na froncie telefonu znajduje się 2,4-calowy ekran (240x320 pix), oferujący łatwą obsługę i wyjątkową czytelność wszelkich treści. Na uwagę zasługuje również spersonalizowane menu telefonu – jego ikony są stworzone na wzór heksagonu (sześciokąt), nawiązującego do logo marki HAMMER.

HAMMER Patriot+ sprawdzi się w trudniejszych warunkach, w warsztacie, na budowie i jako telefon zadaniowy, ponieważ jest pyłoszczelny i wodoodporny, co potwierdza certyfikat IP68. Pomyślnie przeszedł także droptesty do 1,5 m. Przede wszystkim jednak HAMMER Patriot+ oferuje Wi-Fi oraz moduł 3G. Dzięki temu użytkownicy zyskują dostęp do sieci, a co za tym idzie, do przeglądarki www, skrzynki e-mail oraz możliwość wysyłania MMS-ów.

Ponadto, Patriot+ jest wyposażony w potężną jak na klasyka baterię o pojemności 1800 mAh, która zapewnia działanie telefonu w stanie czuwania do 10 dni albo do 7 godzin ciągłych rozmów. Telefon jest wyposażony także w aparat 2 Mpx, Bluetooth, DualSim oraz radio FM i MP3.

HAMMER Patriot+ to kolejna nowość marki po debiutujących w tym roku modelach: Active 2 i HAMMER 4+.
Nowy model oferowany jest w cenie 289 PLN.


HAMMER Patriot+ wchodzi do oferty marki

HAMMER Patriot+ wchodzi do oferty marki

HAMMER Patriot+ wchodzi do oferty marki

HAMMER Patriot+ wchodzi do oferty marki

HAMMER Patriot+ wchodzi do oferty marki

HAMMER Patriot+ wchodzi do oferty marki

Źródło: Info Prasowe / myPhone
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Taka nowość...

  Klawiatura się w końcu blokuje niezależnie czy wyjdziemy do pulpitu czy nie?
  To może chociaż latarkę można włączyć przy zablokowanej klawiaturze albo w dowolnym innym miejscu?
  Albo można zmienić dzwonek na własny...?


  No właśnie...

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  W H3+ jest przycisk latarki z boku tu go nie widzę więc może jest jak pierwszym hammer  na klawiaturze. Blokowanie klawiatury to absurd bo niby zablokowana a naciśniesz słuchawkę 2-3 razy i dzwonisz xd dzwonek połączenia owszem zmienisz ale smsa nie. Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.