2018-05-07 13:47
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

HP - nowe drukarki serii Ink Tank

Obrazek HP - nowe drukarki serii Ink Tank

HP rozszerza swoją popularną serię produktów Ink Tank o modele HP Ink Tank 315 oraz Wireless 415. Zaprojektowany z myślą o mikroprzedsiębiorstwach wydajny system zbiorników z tuszem pozwala użytkownikom wydrukować do 8 000 stron w kolorze lub 15 000 stron w czerni, a to wszystko przy niskim koszcie za stronę. Nie oznacza to jednak, że drukarki HP Ink Tank 315 oraz 415 idą na kompromisy jakościowe. Przy każdym wydruku gwarantowany jest nasycony, czytelny tekst oraz pozbawione obwódek i odporne na blaknięcie zdjęcia, utrzymujące swój wygląd do 22 razy dłużej. Drukarka nie rozczaruje nikogo w mikroprzedsiębiorstwach i startupach chcących tworzyć najwyżej jakości biznesplany, materiały marketingowe lub zdjęcia. Przy cenie wynoszącej 46 zł za butelkę (GT 51XL), użytkownicy mogą drukować przy koszcie wynoszącym 0.76 gr. za stronę przy wydruku czarno-białym oraz 1.4 PLN za stronę przy wydruku kolorowym.Obydwa modele są kompaktowe, łatwe w użytku i konserwacji oraz nie powodują marnowania materiałów. Zbiorniki z tuszem można uzupełniać w prosty sposób za pomocą tuszu HP Original z butelek wielokrotnego użytku ułatwiających zachowanie czystości. Poziom tuszu w poszczególnych zbiornikach można łatwo monitorować dzięki ich przezroczystości.

Współczesne biura, czy to domowe, czy będące częścią większej sieci, opierają się na łączności bezprzewodowej. HP Ink Tank Wireless 415 umożliwia łatwe drukowanie i skanowanie bezpośrednio z poziomu smartfonu lub tabletu. Wystarczy pobrać aplikację HP Smart App, aby uzyskać kontrolę nad swoją drukarką z poziomu mobilnego urządzenia. Dzięki tej aplikacji, użytkownicy mogą drukować zdjęcia z mediów społecznościowych, chmury lub swojego aparatu, skanować dokumenty oraz przesyłać je na adres e-mail lub do chmury z niemal dowolnego miejsca. Mogą też jednym przyciskiem zamówić tusz do uzupełnienia zbiorników drukarki.

Ceny i dostępność
• Sugerowana cena drukarki HP Ink Tank 315 to 599 PLN
• Sugerowana cena drukarki HP Ink Tank Wireless 415 to 669 PLN
Obie drukarki są dostarczane z dwuletnią, ograniczoną gwarancją HP.

HP - nowe drukarki serii Ink Tank

HP - nowe drukarki serii Ink Tank

HP - nowe drukarki serii Ink Tank

HP - nowe drukarki serii Ink Tank

Źródło: Info Prasowe / HP
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Nie wnikam w ekonomikę, jakość druku czy trwałość sprzętu, ale powinni to lepiej zintegrować. Konkurencja zrobiła to doskonale.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.