2018-01-11 13:07
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HP prezentuje nowe komputery klasy Premium

Obrazek HP prezentuje nowe komputery klasy Premium

Firma HP przedstawiła na targach CES 2018 serię nowych produktów, które zapowiadają kolejną erę komputerów klasy Premium. Urządzenia HP oferują nowy poziom wydajności, designu i funkcjonalności – zaczynając od najmocniejszego na świecie notebooka z obracanym ekranem i najnowszego komputera „2 w 1” gotowego na wymagające działania, a kończąc na unikatowej technologii dla graczy. HP Spectre x360 15 to najwydajniejszy na świecie komputer PC z obracanym ekranem, oferujący większą moc obliczeniową, która umożliwia bezproblemowe tworzenie, edytowanie i streaming treści 4K oraz 3D.Godne uwagi funkcje to m.in.:
• Moc i wydajność dla kreatywnych użytkowników. Od intensywnych obciążeń roboczych do edycji dużych plików wideo, użytkownicy zyskują wysoką wydajność, krótki czas reakcji i duże możliwości graficzne, mając do wyboru:
- Procesor Intel Core i7 8705G ósmej generacji3 z kartą graficzną Radeon RX Vega M, oferujący nawet 12 godzin pracy na zasilaniu bateryjnym4 i technologię szybkiego ładowania (Fast Charge Technology) – do 50 proc. w ciągu 30 minut.
- Czterordzeniowe procesory Intel Core ósmej generacji z kartą graficzną NVIDIA GeForce MX 150, oferujące nawet 13.5 godziny pracy na zasilaniu bateryjnym i technologię szybkiego ładowania (Fast Charge Technology) – 90 proc. w ciągu 90 minut.
• Stylowe wzornictwo. Obudowa wykonana z aluminium obrabianego CNC z nowym profilem kątowym o grubości 19,5 mm i wadze 2.09 kg. Dostępny w kolorze Dark Ash Silver z miedzianymi akcentami i wyposażony w eleganckie zawiasy, które pozwalają na płynne przechodzenie między trybami laptopa czy tabletu. Głośniki umieszczono teraz nad klawiaturą, aby zapewnić lepszą jakość dźwięku w każdym trybie, co jednocześnie umożliwiło dodanie klawiatury numerycznej, która przydaje się jako klawisze skrótu Adobe.
• Wyobraźnia to granica. Ekran dotykowy 4K UHD8 o przekątnej 15.6 cala oraz opcjonalny rysik HP Tilt Pen pomagają przelewać pomysły na cyfrowe płótno. Wytrzymały ekran ze szkła Corning Gorilla Glass 4 jest odporny na zadrapania i pozwala użytkownikom tworzyć treści z wykorzystaniem sterowania dotykiem.
• Bezpieczeństwo i inteligencja. HP Spectre x360 15 wyposażono w kamerę na podczerwień obsługującą Windows Hello oraz czytnik linii papilarnych, które umożliwiają bezpieczne i bezproblemowe logowanie się w każdym trybie.

HP ENVY x2, urządzenie zawsze gotowe do pracy, wyposażone w procesory Intel
Godne uwagi funkcje to m.in.:
• Smukły, lekki i wytrzymały. Pozbawiony wentylatorów tablet, wykonany z aluminium, ma grubość 7.9 mm, waży 0.76 kg i oferuje doskonały ekran WUXGA+ o przekątnej 12.3 cala pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 4, które zapewnia dużą wytrzymałość i odporność na zarysowania.
• Zoptymalizowany pod kątem edycji oraz pracy wielozadaniowej. Futerał w kolorze Oxford Blue o fakturze przypominającej skórę zawiera regulowaną podpórkę, która pozwala korzystać z urządzenia w trybie laptopa, czytnika lub tabletu. Podświetlana klawiatura z klawiszami o skoku 1.3 mm umożliwia wygodne pisanie w każdych warunkach oświetleniowych. Technologia Windows Ink pomaga w naturalnym rysowaniu i pisaniu dzięki jednoczesnej obsłudze rysika i dotyku.
• Produktywność i łączność w każdym miejscu. Nawet 17 godzin pracy na zasilaniu bateryjnym, system Windows 10 Home. Obsługa Wi-Fi, synchronizacja z wykorzystaniem technologii Connected Modern Standby oraz opcjonalna obsługa LTE-Advanced.
• Zbudowany pod kątem produktywności. Procesory Intel Core Y-Series siódmej generacji zoptymalizowane pod kątem wysokiej wydajności. Urządzenie wyposażono w dysk PCIe SSD, która zapewnia nawet 256 GB miejsca na przechowywanie danych i wspiera pracę wielozadaniową, oferując nawet 8 GB pamięci LPDDR3.

Ceny i dostępność
• 15-calowy HP Spectre x360 będzie dostępny w regionie EMEA w styczniu, w cenie od 1799 Euro.
• HP ENVY x2 będzie dostępny w regionie EMEA w kwietniu w cenie od 999 Euro.


HP prezentuje nowe komputery klasy Premium

HP prezentuje nowe komputery klasy Premium

HP prezentuje nowe komputery klasy Premium

HP prezentuje nowe komputery klasy Premium

HP prezentuje nowe komputery klasy Premium

HP prezentuje nowe komputery klasy Premium

Źródło: Info Prasowe / HPKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.