2018-05-11 12:52
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Hama - radio internetowe IR50

Obrazek Hama - radio internetowe IR50

Jak uzyskać dostęp do ponad 30 000 stacji radiowych oraz 10 000 podcastów? Wystarczy podłączyć radio internetowe Hama IR50 do sieci Wi-Fi i cały świat jest w zasięgu ręki. Dzięki obsłudze funkcji Spotify Connect mamy możliwość słuchania ulubionej muzyki non stop. Wszystko to uzyskujemy dzięki kompaktowemu urządzeniu, ważącemu nieco ponad kilogram. IR50 to model, który umożliwia słuchanie na żywo oraz nagranych audycji radiowych lub podcastów, który działa również wtedy, gdy komputer jest wyłączony. Dzięki wbudowanej pamięci możemy tworzyć własne listy lub zrządzać stacjami za pomocą wygodnego interfejsu webowego Frontier Silicon. W ten sposób zapiszemy do 30 ulubionych internetowych stacji radiowych. Możemy odnaleźć preferowaną rozgłośnię lub gatunek muzyki, a także zawęzić poszukiwania do konkretnego kraju lub języka. Co więcej, możemy stworzyć listę ulubionych stacji radiowych na swoim komputerze, a następnie połączyć je z łatwością z radiem internetowym.Radio internetowe IR50 posiada wejście liniowe (3.,5 mm) i jest kompatybilne ze Spotify Connect. Strumieniowanie zapewnia zgodność z protokołem UPnP oraz obsługa standardu DLNA. Wi-Fi Protected Setup wspiera automatyczną konfigurację połączenia. IR50 wyposażone jest w wygodny wyświetlacz LCD, który umożliwia odczyt aktualnej stacji radiowej oraz utworu, a także zarządzanie funkcjami. Dźwięk generuje głośnik o mocy 6 W. Łącze sieciowe 100-240 V w połączeniu z adapterem specyficznym dla danego kraju ułatwia użytkowanie odbiornika na całym świecie.

Jeśli lubimy przed snem zrelaksować się słuchając muzyki, możemy użyć funkcji sen, a radio wyłączy się automatycznie po określonym czasie. Podobnie możemy wybrać ulubione utwory lub audycję i ustawić jej włączenie się za każdym razem, gdy wstajemy. Radio cechuje się niewielkimi gabarytami (21.5 x 13.8 x 8 cm) i waży tylko 1050 g. Nietuzinkowy wygląd podkreśli wystrój kuchni, sypialni czy salonu. Gdziekolwiek przebywamy, cokolwiek robimy, możemy zawsze cieszyć się dźwiękiem muzyki w dobrej jakości.

Hama IR50 to wydatek rzędu 399 PLN.

Hama - radio internetowe IR50

Hama - radio internetowe IR50

Hama - radio internetowe IR50

Źródło: Info Prasowe / HamaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.