2019-07-17 16:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HyperX Cloud Stinger

Obrazek HyperX Cloud Stinger

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology, poinformował o wprowadzeniu na rynek bezprzewodowych słuchawek gamingowych HyperX Cloud Stinger Wireless. Lekkie słuchawki do gier Cloud Stinger Wireless ważą zaledwie 270 gramów i są wyposażone w nauszniki obracające się o 90 stopni oraz baterię, której jedno ładowanie wystarcza na 17 godzin. Słuchawki Stinger Wireless mają intuicyjne przyciski sterujące i przetworniki o średnicy 50 mm, co przekłada się na precyzyjny dźwięk wysokiej jakości. Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy zapewnia doskonały dźwięk w przystępnej cenie podczas grania w gry, rozmawiania przez komunikatory i oglądania filmów.Podobnie jak poprzednie zestawy słuchawkowe Cloud, zestaw Cloud Stinger Wireless zapewnia wyjątkowy komfort i jakość dźwięku. Działa bezprzewodowo na częstotliwości 2.4 GHz i pozwala uwolnić się od plątaniny kabli. Posiada przycisk regulacji głośności na nausznikach oraz mikrofon z funkcją tłumienia hałasu, wyciszany przez odchylenie go do góry. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy HyperX Stinger Wireless idealnie nadaje się do komputerów biurkowych oraz do PS4 i PS4 Pro.

Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger Wireless jest dostępny w regionie EMEA w sieci sklepów partnerskich HyperX — zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Cena sugerowana przez producenta wynosi 429 PLN. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.


Specyfikacja zestawu słuchawkowego HyperX Cloud Stinger Wireless:
Słuchawki
Przetwornik: dynamiczny, 50 mm, z magnesami neodymowymi
Typ: wokółuszne, zamknięte
Charakterystyka częstotliwościowa: 20–20 000 Hz
Impedancja: 32 Ω 
Poziom ciśnienia akustycznego: 109 dBSPL/mW przy 1 kHz
Współczynnik THD: < 2%
Waga: 270 g
Długość i typ kabla: kabel ładowania USB (1 m)

Mikrofon
Element: elektretowy mikrofon pojemnościowy
Wzór biegunowy: jednokierunkowy, tłumiący hałas
Charakterystyka częstotliwościowa: 100–7 000 Hz
Czułość: -47 dBV (0 dB = 1 V/Pa, 1 kHz)

Czas pracy baterii - 17 godzin
Zasięg działania bezprzewodowego 2.4 GHz - maks. 12 metrów

HyperX Cloud Stinger

HyperX Cloud Stinger

Źródło: Info Prasowe / HyperXKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.