2021-03-31 14:31
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Icy Dock EZ-Adapter MB031U-1SMB

Obrazek Icy Dock EZ-Adapter MB031U-1SMB

EZ-Adapter MB031U-1SMB umożliwia łatwy i szybki dostęp do danych zawartych na dyskach 2,5" HDD/SSD oraz M.2 SATA SSD. Zastosowane złącze USB 3.2 Gen 1 zapewnia wysokie prędkości przesyłu danych sięgające 5 Gbps przy jednoczesnej kompatybilności wstecznej ze standardem USB 2.0. Wystarczy podpiąć jeden z dysków do adaptera, a następnie kabel USB C-A do komputera, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do danych. System beznarzędziowego montażu umożliwia wymianę obsługiwanego dysku w kilka sekund. Otwarta konstrukcja zapewnia pasywne odprowadzanie ciepła z nośnika.MB031U-1SMB został zaprojektowany z myślą o połączeniu mobilności z bogatą funkcjonalnością. Adapter wykonany jest z lekkiego lecz wytrzymałego tworzywa ABS o zaokrąglonych rogach. Dzięki niewielkim rozmiarom adapter zapewnia wygodę w podróży. EZ-Adapter zawiera w zestawie kabel USB C-A umożliwiający przesył danych sięgający 5 Gbps przez złącze USB 3.2 Gen 1. Zachowana jest jednocześnie kompatybilność wsteczna ze starszym standardem USB 2.0. Zgodność z systemem plug and play sprawia, że nie jest wymagana instalacja zewnętrznych sterowników czy oprogramowania.

Kieszeń MB031U-1SMB wyposażona jest we wskaźnik stanu w postaci niebieskiej diody LED informującej o zasilaniu oraz dostępie do podłączonego nośnika. Mechaniczny przełącznik zasilania pozwala na całkowite wyłączenie produktu gdy ten nie jest używany - pozwala to na ograniczenie zużycia energii elektrycznej oraz samych dysków.

Kluczowe funkcje
- Wspiera 1 dysk 2.5" SATA HDD/SSD lub SATA M.2 SSD
(urządzenie nie umożliwia jednoczesnej obsługi obu typów dysków)
- Prędkość przesyłu do 5 Gbps przy pomocy złącza USB 3.2 Gen
- Wsteczna kompatybilność ze standardem USB 2.0
- Niebieska dioda wskazująca stan podłączonego nośnika
- Duży przycisk on/off
- Antypoślizgowa podstawa dla poprawy bezpieczeństwa
- Kabel USB C-A w zestawie
- 3-letnia gwarancja ze wsparciem technicznym
Icy Dock EZ-Adapter MB031U-1SMB

Icy Dock EZ-Adapter MB031U-1SMB

Icy Dock EZ-Adapter MB031U-1SMB

Źródło: Info Prasowe / Icy DockKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.