2020-02-03 14:35
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP

Obrazek Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP

Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP to adapter, który umożliwia instalację dysków 2.5" w zatoce 3.5". Urządzenie używa najnowszego systemu tac Slim-U, które są zarazem lekkie i wytrzymałe. Dzięki nim adapter mieści 2 dyski HDD lub SSD o wysokości powyżej 9.5 mm lub 3 dyski poniżej 7 mm. MB610SP wykonano z wytrzymałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest trwały i lekki jednocześnie. Jednoczęściowa konstrukcja oznacza mniej ruchomych elementów, które mogłyby ulec uszkodzeniu. Zarówno górna, jak i dolna powierzchnia jest otwarta, co pozwala na chłodzenie dysków przez wentylatory znajdujące się w obudowie komputera.Aby zagwarantować najbardziej elastyczną instalację, EZ-FIT Trio MB610SP wyposażono w aż 60 otworów na wkręty. Dla porównania, standardowe dyski HDD 3,5" oferują zaledwie 10 otworów. Dzięki ich dużej liczbie w MB610SP, może być on zamontowany na 12 różnych sposobów. Dla jeszcze większej kompatybilności umieszczono otwory zarówno na górze uchwytu, jak i na dole.

Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP

Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP

Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP

Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP

Źródło: Info Prasowe / Icy Dock
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Obudowy coraz bardziej są pozbawione zatoki 5.5", ale mają jeszcze zatokę 3.5" to ma sens użycia takiego adaptera, aby mieć wygodny dostęp do HDD lub SSD z przodu obudowy. Najlepiej jest jak można je wyjmować w taki sposób jak to się robi w serwerach. Zwykle kluczyk blokuje dla bezpieczeństwa oraz osobne kontrolki LED dla każdego z HDD lub SSD informuja o stanie pracy.

    Sam korzystam z takiego adaptera 5.5", ale za to mieści po cztery HDD lub SSD. Są i takie co mieszczą nawet po sześć HDD lub SSD.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.