2019-07-22 11:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Icy Dock ExpressCage MB741SP-B

Obrazek Icy Dock ExpressCage MB741SP-B

Icy Dock MB741SP-B to obudowa z pojedynczą wnęką do hot-swap dla dowolnego dysku twardego SATA/SAS 2,5" lub SSD dla zewnętrznej wnęki 3,5" ( wnęka dyskietek). Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo a ulepszony mechanizm mocowania napędu bez użycia śrub pozwala na montaż zatrzaskiem. Ponadto mocna metalowa obudowa zapewnia ochronę przed wstrząsami i uderzeniami, a zintegrowane otwory wentylacyjne działają tak, aby dyski pracowały w niskiej temperaturze przez cały dzień, nawet przy dużym obciążeniu. Nowo opracowana taca MB741TP-B została zaprojektowana z myślą o zastosowaniach, w których wymagana jest regularna wymiana dysku w trybie hot-swap, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i trwałości, nadających się do zastosowań profesjonalnych.Ponieważ obsługuje dyski o pełnej wysokości 15 mm, ExpressCage MB741SP-B jest kompatybilny z niemal wszystkimi dyskami 2,5-calowymi SAS (jednokanałowymi) oraz dyskami do centrów danych/dyskami NAS, w tym Seagate Enterprise Nytro, EXOS i Ironwolf, WD Red i Ultrastar, HP Enterprise (HPE), Toshiba Enterprise i wszystkimi innymi dyskami klasy biznesowej.

Unikatowe wbudowane śruby pozwalają na instalację i demontaż napędów bez użycia narzędzi, co pozwala na szybką i łatwą wymianę napędów.Ponadto, w przypadku zastosowań wymagających większej stabilności, do dyspozycji mamy opcjonalne otwory na śruby dolne z dołączonymi śrubami, dzięki czemu można jeszcze pewniej trzymać napędy.

Mocny, jednoczęściowy zatrzask wyskakuje po naciśnięciu przycisku, co ułatwia demontaż napędów. Zintegrowane światło aktywności napędu świeci na niebiesko, gdy jest zasilany i miga na niebiesko, gdy napęd jest używany, dzięki czemu użytkownik wie, kiedy bezpiecznie można wyjąć dyski.

Rozumiemy, że priorytetem dla każdej obudowy pamięci masowej musi być bezpieczeństwo danych. Dlatego też MB741SP-B wykorzystuje metalową obudowę zapewniającą maksymalną ochronę przed wstrząsami i upadkami. Właściwości rozpraszające ciepło obudowy, w połączeniu z dobrze rozmieszczonymi otworami wentylacyjnymi, utrzymują napęd w stanie zimnym przez cały dzień, nawet pod dużym obciążeniem. ExpressCage MB741SP-B obsługuje zarówno 7-pinowe kable zasilające SATA, jak i 15-pinowe kable zasilające SATA z blokadami, dzięki czemu nie musisz się martwić o niezamierzone odłączenie kabli od obudowy. Po podłączeniu tych kabli, zostaną one zablokowane i w ten sposób pozostaną na swoim miejscu.

Icy Dock ExpressCage MB741SP-B

Icy Dock ExpressCage MB741SP-B

Icy Dock ExpressCage MB741SP-B

Źródło: Info Prasowe / Icy DockKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.