2021-01-12 14:40
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Kingston - Stacja Workflow Station

Obrazek Kingston - Stacja Workflow Station

Firma Kingston Digital Europe poinformowała o wprowadzeniu na rynek stacji dokującej Workflow Station i powiązanych czytników kart. Nowa stacja dokująca usprawnia proces postprodukcji materiałów cyfrowych. Urządzenie te dają użytkownikom swobodę w tworzeniu i personalizacji ustawień przesyłania plików w zależności od potrzeb, pozwalając na przesyłanie obrazu wideo, zdjęć i dźwięku z wielu źródeł jednocześnie1. Zarówno podczas kręcenia filmów wieloma kamerami 4K/8K z przenośnymi rejestratorami audio, jak i filmowania materiałów B-roll przy użyciu dronów i kamer GoPro konfigurowalna stacja dokująca Workflow Station pozwala jednocześnie podłączyć miniHub USB oraz czytniki kart SD lub microSD, które są niezbędne do szybkiego przesyłania materiałów filmowych.Czytników z serii Workflow można też używać niezależnie, podłączając je do laptopów za pomocą dołączonego przewodu USB-C, co zapewnia użytkownikom elastyczną pracę również w trybie mobilnym. Zarówno na planie filmowym, jak i przy biurku — Kingston Is With You.

Stacje dokujące Workflow Station i czytniki z tej samej serii są objęte dwuletnią gwarancją i bezpłatnym wsparciem technicznym.
Kingston - Stacja Workflow Station

Źródło: Info Prasowe / KingstonKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.