2020-05-04 17:16
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Komputronik otwiera salony stacjonarne

Obrazek Komputronik otwiera salony stacjonarne

Od poniedziałku 4 maja Komputronik ponownie otwiera swoje salony stacjonarne. Wszystkie sklepy są przygotowane do tego, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa swoim klientom i pracownikom. Konsumenci mogą także liczyć na specjalne rabaty sięgające nawet 70%. Klienci Komputronik ponownie mogą robić zakupy w sklepach stacjonarnych. Wszystkie salony są przygotowane na ponowne przyjęcie konsumentów. Ze względów bezpieczeństwa Grupa Komputronik wdrożyła szereg rozwiązań, które zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny. Przy stanowiskach kasowych oraz punktach obsługi klienta zostały zamontowane ochronne ekrany wykonane z pleksi, a wszyscy pracownicy Komputronik są wyposażeni w osłony twarzy. Dodatkowo w salonach znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym.Pracownicy salonów regularnie będą także czyścić towar z ekspozycji i miejsca wspólne. Wszyscy klienci muszą także zachowywać bezpieczny, dwumetrowy, dystans od siebie. W salonach klienci mogą także znaleźć informacje o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Jednocześnie klienci Komputronik mogą kupić wybrany sprzęt z rabatem sięgającym nawet 70%. W promocyjnej ofercie można znaleźć m.in. smartfon Huawei P30 Lite 128GB Dual Sim za 899 PLN (cena tylko przy zakupie w salonie Komputronik), laptop Lenovo Ideapad L340-17IRH tańszy o 450 PLN czy kontroler do Breeze 4K za 49.90 PLN.

Komputronik otwiera salony stacjonarne

Źródło: Info Prasowe / Komputronik
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Komputronik otwiera?

  Raczej galerie otwierają. A że Komputronik ma swoje punkty w galeriach...

 2. Avatar nic wiadomość nic
  Nia..nia..nianiaaania

  Komputronik kręci z in4!
  Komputronik kręci z in4!

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @Dead.Pixel

  Jakby IN4 coś z tego miało, na przykład wczesny dostęp do procesorów, czy kart graficznych do testów, nie miał bym nic przeciwko takiemu kręceniu. :-P Sławek i tak zawsze pisze recenzje po swojemu, nikt nie ma wpływu na Niego, a jakby inni zaczęli pisać, to by brali z niego przykład. \"\spoko\"Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.