2017-04-20 12:01
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
1

Konkurs NVIDIA Ansel w grze Mass Effect: Andromeda

Obrazek Konkurs NVIDIA Ansel w grze Mass Effect: Andromeda

Firma NVIDIA ogłosiła międzynarodowy konkurs fotograficzny, który umożliwia fanom gry Mass EffectTM: Andromeda w wersji PC zweryfikować swoje umiejętności artystyczne tworząc zdjęcia za pomocą NVIDIA Ansel, innowacyjnej metodzie wykonywania zrzutów ekranu w grach. Przyjmowanie prac potrwa do 14 maja 2017 roku. Aby wziąć udział w zabawie, należy wykonać zdjęcie w grze Mass Effect: Andromeda za pomocą narzędzia NVIDIA Ansel, zamieścić je w serwisach Facebook lub Twitter z hashtagiem #SHOTWITHGEFORCEGTX i #MASSEFFECT oraz znacznikiem @NVIDIAGeForce. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć w artykule na stronie GeForce.com.

Główna wygrana to unikalny komputer inspirowany grą Mass Effect: Andromeda, a nagrodami pocieszenia za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca są karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na stronie GeForce.com w postaci tapet na pulpit monitora.

Konkurs NVIDIA Ansel w grze Mass Effect: Andromeda

Źródło: Informacja prasowa NVIDIA
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Dodatkowy warunek: nie robić "zdjęć" postaci ludzkich w grze ;)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.