2019-02-04 13:15
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

LC-Power LC750 V2.31 Platinum

Obrazek LC-Power LC750 V2.31 Platinum

LC-Power to niemiecki producent sprzętu z branży nowych technologii, którego korzenie sięgają miasta Düsseldorf, gdzie ponad 16 lat temu została założona ta międzynarodowa już dziś firma. LC-Power dostarcza na rynki całego świata produkty w przystępnej cenie przy zachowaniu jak najwyższej jakości. Potwierdzeniem dbałości o najwyższe standardy jest oferta ponad 30 zasilaczy, posiadających oficjalny certyfikat 80 PLUS oraz liczne rekomendacje ekspertów. Ciągły rozwój marki LC-Power oraz rosnący popyt na urządzenia niemieckiego producenta zaowocowały powstaniem produktów z segmentu „premium”, które dzięki swojej jakości oraz użyteczności coraz częściej goszczą na biurkach graczy, czego wiodącym przykładem jest wydajny zasilacz LC-Power LC750 V2.31 Platinum o mocy znamionowej 750 W i certyfikatem sprawności 80 PLUS Platinum, który zapewnia efektywność energetyczną przekraczającą 92%.Jest to jednostka zasilająca przeznaczona do budowy wydajnych zestawów komputerowych, wpasowująca się w wysokie oczekiwania graczy oraz entuzjastów. Zasilacz wykorzystuje przetwornicę DC-DC, zapewniając precyzyjną regulację i stabilność napięć oraz zgodność z najnowszymi procesorami Intel oraz AMD. Konstrukcja przygotowana jest przez jednego z wiodących producentów OEM, Andyson, z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów, dbając o długą żywotność oraz bezpieczeństwo pracy podzespołów komputera. W konstrukcji zastosowano Renomowane tajwańskie kondensatory elektrolityczne Teapo. Seria Platinum to bardzo wydajne jednostki, które należą do elitarnej grupy topowych zasilaczy, które zapewniają Wysoką sprawność energetyczną, a dzięki zastosowaniu pojedynczej mocnej linii +12 V, gwarantują bezpieczną oraz stabilną pracę podzespołów nawet po overclockingu.

Niemiecki producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, zaprojektował obudowę zasilacza w taki sposób, aby dobrze prezentowała się w przeszklonych obudowach gamingowych. Unikatowa powłoka lakiernicza w kolorze czarnym, nadaje wyjątkowy charakter urządzeniu.

LC-Power LC750 V2.31 Platinum jest konstrukcją w pełni modularną z wszystkimi odpinanymi przewodami, zarówno PCI-Express 6+2 pin, SATA jak i przewodem zasilającym. Przewody są płaskie co umożliwia wygodne ich podłączenie w obudowie, a jednocześnie ułatwia obieg powietrza.

Za wysoką kulturę pracy odpowiada 135 milimetrowy cichy wentylator z prędkością maksymalną 1800 obr./min, który pracując w trybie ciągłym zapewni niskie temperatury urządzenia, zapewniając długą i bezawaryjną pracę.

Niemiecki producent udziela 5 lat gwarancji na zasilacz, a cena SRP wynosi 499 PLN.


Producent zapewnia wszelkie możliwe zabezpieczenia:
SCP - zabezpieczenie zwarciowe
OVP - zabezpieczenie nadmiarowo-napięciowe
OPP - zabezpieczenie przeciążeniowe
UVP - zabezpieczenie podnapięciowe
OCP - zabezpieczenie nadmiarowo-prądowe

Specyfikacja LC-Power LC750 V2.31 Platinum:
- Moc 750 W
- W pełni modularne, płaskie przewody
- Konwertery DC -DC
- Certyfikat 80 PLUS® PLATINUM
- Wydajność> 92 %
- Pobór mocy w trybie standby w zgodność z ERP LOT6: < 0,5W
- Wentylator 135 mm
- 4x przewody PCI-Express 6+2 pin
- Aktywne PFC
- Jedna mocna szyna zasilająca +12V (obciążalność 744 W)
- Pakiet zabezpieczeń: SCP, OVP, OPP, UVP, OCPLC-Power LC750 V2.31 Platinum

LC-Power LC750 V2.31 Platinum

LC-Power LC750 V2.31 Platinum

LC-Power LC750 V2.31 Platinum

LC-Power LC750 V2.31 Platinum

Źródło: Info Prasowe / LC-PowerKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.