2017-12-06 17:21
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Laptopy Hyperbook z procesorami Intel Coffee Lake

Obrazek Laptopy Hyperbook z procesorami Intel Coffee Lake

Hyperbook poinformował o wprowadzeniu do oferty nowych modeli laptopów – X15VR3 i X77VR3. Urządzenia zostały wyposażone w najnowsze desktopowe procesory ósmej generacji Intel Core – Coffe Lake. Hyperbook X77VR3 to urządzenie o potężnych osiągach, dostarczające rozrywki na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą nieprzeciętnych parametrów technicznych. Najnowsze procesory Intel Core i7 z rodziny Coffee Lake, dostępne w X77VR3, zapewniają wysoką wydajność i szybkie działanie komputera. Urządzenie dostępne jest w konfiguracji z kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060, 1070 lub 1080. Laptop został wyposażony w 8 GB pamięci RAM z możliwością rozbudowy do nawet 64 GB.Za przechowywanie danych odpowiada szybki 120 GB dysk SSD oparty na technologii M.2 oraz 1 TB dysk HDD. Wymagającym użytkownikom producent udostępnił dodatkową opcję zainstalowania nawet 4 dysków twardych. Ekran o przekątnej 17.3 cala, rozdzielczości Full HD i matrycy IPS dostarcza wyjątkowo żywych kolorów. Hyperbook umożliwił również montaż ekranu o rozdzielczości 4K, na którym grafika będzie prezentowała się jeszcze lepiej lub ekranu z odświeżaniem matrycy o częstotliwości 120Hz.

Hyperbook X15VR3, podobnie jak X77VR3, wyposażono w najnowszy desktopowy procesor Intel Coffe Lake. W najmocniejszej konfiguracji sercem urządzenia jest sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-8700K. X15VR3 zaprojektowano z myślą o bezproblemowej obsłudze technologii Wirtualnej Rzeczywistości.

Laptop wyposażono w kartę graficzną: NVIDIA GeForce GTX 1060 lub NVIDIA GeForce GTX 1070. Pamięć RAM może zostać rozszerzona do 64 GB o taktowaniu 2400 MHz lub 3000 MHz. Polski producent znany jest z możliwości dostosowania swoich komputerów do potrzeb konkretnego użytkownika. X15VR3 można rozbudować m.in. o zaawansowany system chłodzenia oraz wewnętrzny modem LTE. Grafika z najwyższymi detalami będzie wyświetlana na matowym ekranie o przekątnej 15.6 cala, rozdzielczości Full HD i matrycy IPS.

Hyperbook X77VR3 jest dostępny w cenie już od 7499 PLN. Podstawowy model X15VR3 kosztuje 6999 PLN i trafi do sprzedaży 11 grudnia 2017 roku.
Laptopy Hyperbook z procesorami Intel Coffee Lake

Laptopy Hyperbook z procesorami Intel Coffee Lake

Laptopy Hyperbook z procesorami Intel Coffee Lake

Laptopy Hyperbook z procesorami Intel Coffee Lake

Laptopy Hyperbook z procesorami Intel Coffee Lake

Laptopy Hyperbook z procesorami Intel Coffee Lake

Źródło: Info Prasowe / Hyperbook
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Fajnie wyposażony, jednak wygląd to duży minus, nie podobają mi się takie toporne lapki, no ale jak pogodzić i wygląd i bardzo dobrą specyfikację techniczną.

  2. Avatar nic wiadomość nic
     

    Czy to jest desktop-owa wersja tego procesora? Swoja drogą ja z kolei jestem zwolennikiem surowego stylu i taka "toporność" jak najbardziej mi odpowiada. Laptopy bardzo mi się podobają co jest trochę dziwne bo ja wręcz nie cierpię laptopów. :-DKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.