2023-12-01 12:54
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
8

Limitowana edycja smartfona Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Obrazek Limitowana edycja smartfona Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Już 4 grudnia do sprzedaży w Polsce trafi ograniczona liczba smartfonów Infinix z limitowanej edycja NOTE 30 VIP Racing Edition w sugerowanej cenie 1899 zł. Smartfon powstał we współpracy z centrum projektowym Designworks należącym do grupy BMW. Wygląd smartfona nawiązuje do estetyki wyścigów samochodowych - m.in. tylna obudowa jest ozdobiona tłoczeniem we wzór małych trójkątów, przypominającym kierownice aut wyścigowych. Ten antypoślizgowy materiał zwiększa przyczepność i zapewnia bardziej stabilny chwyt telefonu. W Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition zastosowano także przełomową technologię 3D Lighting Leather, łączącą klasyczną, skórzaną obudowę z trójkolorowymi diodami LED. Działanie podświetlenia jest zsynchronizowane z wybranymi powiadomieniami telefonu.Do elementów wyścigowych w Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition nawiązuje również wygląd specjalnej nakładki na system operacyjny, zharmonizowany z kolorami podświetlenia obudowy. W smartfonie zastosowano także funkcję Magic Ring, która pozwala na lepszą obsługę smartfona i łatwiejszy dostęp do informacji systemowych dzięki dynamicznym efektom powiadomień.

Ograniczona liczba sztuk NOTE 30 VIP Racing Edition jest dostępna w sugerowanej cenie 1899 PLN w autoryzowanym sklepie InfinixStore oraz w wybranych sieciach handlowych. Jest sprzedawany w zestawie z ładowarką przewodową 68 W i ładowarką bezprzewodową 15 W, kablem zasilającym, szkłem ochronnym na ekran, słuchawkami oraz przeźroczystym etui.

Smartfon, tak samo jak wersja podstawowa, jest wyposażony w technologię All-Round FastCharge z szybkim ładowaniem przewodowym 68 W i bezprzewodowym nawet do 50 W oraz funkcją ładowania zwrotnego - zarówno przewodowego, jak i bezprzewodowego. Wyposażony jest w duży ekran 6.67” AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, aparat główny 108 Mpx oraz aparatem do selfie 32 Mpx z przednią lampą błyskową. Obsługuje technologię 5G i posiada moduł NFC.
Limitowana edycja smartfona Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Limitowana edycja smartfona Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Limitowana edycja smartfona Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Limitowana edycja smartfona Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Limitowana edycja smartfona Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Źródło: Info Prasowe - Infinix
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Nie dość że chiniol to w dodatku cegła/dachówka

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @dr_DEATH

  Zapewne będą te cegiełki dodawać jako gadżet przy kupnie nowych aut w salonach BMW.

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Przynajmniej się czymś wyróżnia. Chętnie bym takiego przygarnął.

 4. Avatar nic wiadomość nic
  @Fiero

  Spoko, twoje dzieci za to przygarną już Chińczycy i powiedzą "pracować 3-razy szybciej..." :wassat:


  P.S.
  Kolory BMW i Rosyjskiej flagi  - tak jest, coś pomiędzy tymi dwoma:  w sam raz dla Polaków ...:pinch:

 5. Avatar nic wiadomość nic
  @Dead.Pixel

  Pokaż mi jakiś ciekawy telefon wyprodukowany w UE. Rozumiem że nie kupujesz nic z napisem "Made in China".

 6. Avatar nic wiadomość nic
  @Fiero

  przez wiele lat kupowałem telefony Sony, niestety ten producent nie sprzedaje już telefonów - jak myślisz dlaczego...?? Dlatego ostatnio kupiłem telefon Motorola - dla chcącego nic trudnego (nie musi być tylko europejskie..).

  A nie podoba ci się dzisiejszy rozkład sił na świecie?, wolisz częściej  słuchać i oglądać skośnookie twarze [niedługo Chińczycy polecą na marsa, niedługo Chińczycy będą mieli więcej lotniskowców od Amerykanów itp. itd...]
  Słyszałeś o Rosji? Chiny jak i Rosja są komunistyczne - ja nie mam zamiaru ich sponsorować...

  Oczywiście nie ma co też wpadać w jakąś obsesje (i nie chce żeby to rozwinęło się w dyskusję nie na temat w newsie...) - chciałbym tylko uświadomić, co niektórych, że jeszcze jest wybór i czasem wystarczy trochę się rozejrzeć i pomyśleć nad wyborem.


  P.S. przykład:
  kiedyś producentami "płyt głównych" byli nie tylko Chińczycy, a teraz powiedz: kupisz płytę główną od nie Chińczyka ??
  [chyba tylko Tajwański Asus został, chociaż Chińczycy twierdzą, że Tajwan to Chiny - zresztą Rosjanie też uważają, że Ukraina to Rosja] ...

  Można by jeszcze wspomnieć o tym, że Chańskie podróbki które tak ludzie kupują, bo są trochę tańsze.. - maksymalnie zaraz po gwarancji trafiają jako śmieci do Afryki, gdzie są spalane przez biednych ludzi tam mieszkających (zanieczyszczając naszą planetę), którzy wyciągają z nich potem metale, aby je sprzedać ...

  ..ale się rozpisałem, sorry:silly:

  Pozdrawiam cię Fiero\"\piwo\"

 7. Avatar nic wiadomość nic
   

  Ale nie sądzisz że trochę odleciałeś od designu telefonu do wspierania państw totalitarnych/komunistycznych. Zgadzam się z Tobą że ten rozkład sił na świecie nie wróży nic dobrego ale news jest o telefonie który ma ciut inny wygląd niż setki fonów które obecnie się "klepie". Dopiero później dopatrzyłem na pudełku trzy paski tworzące ruską flagę więc to już jest "no, no" jak dla mnie, ale sam w sobie telefon całkiem, całkiem. 
  A jak już idziemy w to wspieranie totalitaryzmu, to nie wiem co gorsze. Kupno chińszczyzny i wpieranie komunizmu czy co niedziele złotówka na tacę i wspieranie pedofilii.

  Pozdrawiam \"\piwo\"

 8. Avatar nic wiadomość nic
   

  The Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition also features the groundbreaking 3D Lighting Leather technology,  geometry dash combining a classic leather case with tricolored LED lights. The illumination is synchronized with selected phone notifications.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.