2022-01-25 12:24
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Logitech G wprowadza mechaniczną klawiaturę G413 SE

Obrazek Logitech G wprowadza mechaniczną klawiaturę G413 SE

Firma Logitech G ogłosiła dziś premierę klawiatur Logitech G413 SE Mechanical Gaming Keyboard i G413 TKL (Tenkeyless) SE Mechanical Gaming Keyboard. Te nowe klawiatury, zaprojektowane z myślą o precyzji i wydajności, oferują przełączniki mechaniczne klasy gamingowej oraz niezwykle trwałe nasadki PBT odporne na zużycie, blaknięcie i przetarcia. Klawiatury G413 SE Mechanical Gaming Keyboards wyposażone są w przełączniki mechaniczne typu Tactile, które zapewniają bezkompromisową wydajność i zapewniają wyczuwalną aktywację, przez co są wyjątkowo atrakcyjne dla graczy, którzy preferują bezpośrednie sprzężenie zwrotne. Ponadto, klawiatury wyposażone są w klawisze PBT, wykonane z wysokiej jakości materiału, zaprojektowane tak, aby wytrzymać próbę czasu. Są też odporne na ciepło i zużycie, co czyni je jednymi z najbardziej wytrzymałych klawiszy PBT na rynku.Dzięki białemu podświetleniu LED i czarnej, szczotkowanej obudowie ze stopu aluminiowo-magnezowego, która stanowi szkielet klawiatury, uzyskano minimalistyczny design, zrównoważony funkcjami, które sprawiają, że ta klawiatura stanie się niezbędna dla wymagających graczy.

Klawiatury zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niezawodną reakcję klawiszy w porównaniu z innymi klawiaturami mechanicznymi, a dzięki funkcji anti-ghosting można zarejestrować nawet sześć wciśnięć jednocześnie, aby wywołać specjalną akcję w grze.

Klawiatury Logitech G413 SE i Logitech G413 TKL SE Mechanical Gaming Keyboards będą dostępne na LogitechG.com oraz w ofercie lokalnych sprzedawców w lutym 2022 roku w sugerowanych cenach detalicznych odpowiednio 359 PLN i 309 PLN.
Logitech G wprowadza mechaniczną klawiaturę G413 SE

Logitech G wprowadza mechaniczną klawiaturę G413 SE

Logitech G wprowadza mechaniczną klawiaturę G413 SE

Logitech G wprowadza mechaniczną klawiaturę G413 SE

Logitech G wprowadza mechaniczną klawiaturę G413 SEKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.