2019-01-09 17:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

MSI - nowoczesny notebook PS63 Modern

Obrazek MSI - nowoczesny notebook PS63 Modern

MSI nawiązała współpracę z Discovery Channel w celu opracowania sprzętu, który wyzwoli w użytkownikach odwagę eksploratora. Zaprezentowany w Las Vegas podczas targów CES 2019, notebook PS63 Modern przyciąga uwagę swoim opływowym, przenośnym designem i dużą wydajnością. Dostosowany do potrzeb biznesowych elit i osób zajmujących się tworzeniem treści, ten kompaktowy, a jednocześnie potężny laptop, daje użytkownikom swobodę realizowania pomysłów poza biurem lub domem i odkrywania nowych sfer kreatywności. Tego niezwykłego notebooka z 15,6-calowy wyświetlaczem IPS zamknięto w kompaktowej, smukłej obudowie z wąską ramką wokół ekranu.Charakteryzuje się on niewielką, wynoszącą zaledwie 1,65 kg masą i grubością 15,9 mm, dzięki czemu zmieści się w każdej, nawet najmniejszej aktówce. W dzisiejszych czasach, dostępna w każdej chwili produktywność staje się koniecznością dla mobilnych użytkowników komputerów. Za sprawą długiego czasu pracy na baterii, dochodzącego do 16 godzin i zastosowaniu technologii Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, laptop ten nie tylko zapewnia całodzienną produktywność, ale jest również w stanie, bez najmniejszego problemu, szybko naładować telefon. Smukły i lekki zasilacz, który nie zajmuje dużo miejsca, pozwoli Ci szybko i wygodnie podłączyć notebooka do gniazdka elektrycznego. Laptop uzyskał też certyfikat Quiet Mark, świadczący o niewielkim hałasie generowanym przez urządzenie podczas pracy.

Za sprawą najnowszych procesorów ósmej generacji z serii Intel® Core™ i7 oraz układów graficznych NVIDIA® GeForce® GTX 1050, możesz cieszyć się potężną wydajnością podczas wielozadaniowej pracy, czy w trakcie renderingu grafiki. Niezwykły system chłodzenia Cooler Boost 3 firmy MSI efektywnie obniża temperaturę pracy notebooka, dzięki czemu laptop nie przegrzewa się i działa wyjątkowo wydajnie. Za sprawą wąskiej ramki wokół ekranu i opuszczanej konstrukcji zawiasu pokryw laptopa, PS63 jest w stanie zapewnić użytkownikowi znacznie większą powierzchnię ekranu i w ten sposób uzyskać maksymalizację wizualnych wrażeń. Bardzo duży, szklany touchpad oferuje czułe i dokładne prowadzenie kursora, dzięki jedwabiście gładkiej fakturze szkła jego powierzchni. Jednocześnie obsługuje on gesty wykonywane za pomocą wielu palców. W celu zwiększenia bezpieczeństwa dostępu do danych i lepszej ochrony informacji, w notebooku znalazł się też biometryczny czujnik linii papilarnych. Ciemnoszara obudowa o wyjątkowych, niebieskich krawędziach sprawia, że stylistyka laptopa jest niezwykle elegancka.

MSI - nowoczesny notebook PS63 Modern

MSI - nowoczesny notebook PS63 Modern

MSI - nowoczesny notebook PS63 Modern

MSI - nowoczesny notebook PS63 Modern

MSI - nowoczesny notebook PS63 Modern

Źródło: Info Prasowe / MSIKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.