2023-03-15 17:25
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

MSI prezentuje flagową serię myszy CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT

Obrazek MSI prezentuje flagową serię myszy CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT

MSI prezentuje swoją najbardziej zaawansowaną serię myszek dla graczy — CLUTCH GM51, która obejmuje wariant przewodowy i bezprzewodowy. Jako następca myszy CLUTCH GM41/GM31, seria CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT bazuje na tym samym designie i wprowadza dalsze ulepszenia rozwiązań znanych z serii GM50. Flagowa seria CLUTCH GM51 Lightweight wykorzystuje lekką konstrukcję, w której o 25% zredukowano ilość plastiku. Posiada również ergonomiczną obudowę w kształcie dłoni, która zapewnia precyzyjną kontrolę, jednocześnie zmniejszając zmęczenie i poprawiając wrażenia z gry. Boczne panele zostały zaprojektowane z wykorzystaniem opatentowanych uchwytów MSI Diamond LightGrips z podwójnie wtryskiwaną antypoślizgową powierzchnią o wzorze rombu, która pozwala na pewniejszy chwyt i prezentację unikalnego podświetlenia RGB. Zarówno wersja przewodowa, jak i bezprzewodowa, są wyposażone w najnowocześniejszą technologię gwarantującą niezrównaną wydajność w grach.CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS – poczuj swobodę
CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS oferuje wiele funkcji, które zapewniają graczom najlepsze wrażenia z użytkowania. Mysz waży zaledwie 85 gramów, jest wyposażona w najwyższej klasy sensor optyczny PixArt PAW-3395 o maksymalnej rozdzielczość DPI 26000, który wspiera śledzenie ruchu z prędkością 650 IPS i akcelerację 50G, a bezprzewodowy wariant otrzymał trzy różne typy połączeń. Możemy skorzystać z zaawansowanej technologii bezprzewodowej 2.4G - MSI SwiftSpeed, dbającej o ultrastabilne połączenie o niskim opóźnieniu, połączenia Bluetooth, a także przewodowego. Mysz obsługuje również dwa zaawansowane sposoby ładowania, w tym MSI Snap Charging (przewodowe), które oferuje 3-krotnie szybsze ładowanie oraz przez dostępną w zestawie stację dokującą MSI Charging Dock. GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS wyposażony jest w akumulator o dużej pojemności 550 mAh, przez co osiąga do 150 godzin pracy na jednym ładowaniu, jeśli korzystamy z bezprzewodowego połączenia 2.4G MSI SwiftSpeed.

CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT – ultraszybkie prędkości
CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT to idealne rozwiązanie dla fanów przewodowych myszy do gier. Ten ważący zaledwie 75 g model również wyposażony jest w wysokiej klasy czujnik optyczny PixArt PAW-3395, oferujący maksymalnie 26 000 DPI, śledzenie ruchu 650 IPS i akcelerację 50 G, co zapewnia płynniejszą rozgrywkę. Dzięki ultraszybkiemu mikrokontrolerowi, mysz nie ogranicza się do będącej standardem w branży częstotliwości próbkowania na poziomie 1000 Hz, osiągając aż 8000 Hz, co oznacza ponad 8-krotnie szybszą transmisję danych i ekstremalną wydajność, która umożliwiea graczom śledzenie każdego mikroruchu! Na szczególną uwagę zasługuje też kabel FrixionFree o wyjątkowej elastyczności i gładkości, który został zaprojektowany tak, aby zminimalizować tarcie o podkładkę i biurko.

Oprogramowanie i nie tylko
Myszy oferują trzy wbudowane profile pamięci, a użytkownicy mogą dostosować różne ustawienia, w tym efekty RGB, klawisze makr i profile, za pośrednictwem MSI Center. Urządzenia są wyposażone w przełączniki Omron pod lewym i prawym przyciskiem, których żywotność szacuje się na ponad 60 milionów kliknięć. Ślizgacze wykonane w 100% z teflonu (PTFE) mają jednokierunkową teksturę powierzchni, która zapewnia niemal beztarciowy poślizg dla precyzyjnych, szybkich ruchów myszy.

Myszy z serii CLUTCH GM51 Lightweight są już dostępne w sprzedaży w cenie 379 PLN.
MSI prezentuje flagową serię myszy CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT

MSI prezentuje flagową serię myszy CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT

MSI prezentuje flagową serię myszy CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT

MSI prezentuje flagową serię myszy CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT

Źródło: Info Prasowe / MSIKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.