2017-03-03 20:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Manta SPK5025 NIKE

Obrazek Manta SPK5025 NIKE

Głośnik Manta SPK5025 NIKE to nowe urządzenie pochodzące z popularnej linii produktów Manta Party House. Umożliwia zamianę każdego domu w "Imprezowe centrum rozrywki". To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią zabawę szczególnie przy dźwiękach ulubionej muzyki. Niezależnie od miejsca i pory dnia, głośnik zapewni nie tylko czysty i dynamiczny dźwięk, ale także efektowne, dyskotekowe efekty wizualne poprzez zastosowany Disco LED RGB. Zestaw Karaoke Manta SPK5025 NIKE charakteryzuje się dźwiękiem o mocy P.M.P.O 6000W, który płynie z dwóch 6.5-calowych głośników średniotonowych oraz dwóch 2-calowych wysokotonowych. Umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych takich jak USB czy karty pamięci.Dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth przesyłanie ulubionych utworów ze smartfona, tabletu na głośnik nastąpi sprawnie i szybko. Urządzenie posiada radio FM.
Dla osób, które cenią w sprzęcie "mocne uderzenie", zastosowano dedykowaną funkcję Super Bass.

Dużym atutem tego zestawu jest jego mobilność poprzez wbudowany akumulator i kompaktowe wymiary. Warto wspomnieć, że czas pracy głośnika na baterii to co najmniej 2,5 godziny pełnej mocy, dzięki czemu można słuchać ulubionych utworów bez konieczności podłączania urządzenia do sieci przy ognisku, czy grillu.

Nowy, szybki serwis door to door.
Zestaw Karaoke Manta SPK5025 NIKE został objęty nową usługą serwisową Manta Express DOOR TO DOOR. Jest to usługa dedykowana dla Klientów Manta S.A. na terenie Polski. Polega na bezpłatnym odbiorze reklamowanego produktu przez kuriera bezpośrednio spod wskazanego przez Klienta adresu w czasie trwania 24 miesięcznego okresu gwarancyjnego.

W zestawie Manta SPK5025 NIKE znajduje się pilot zdalnego sterowania i mikrofon bezprzewodowy.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 599 PLNL


Manta SPK5025 NIKE

Manta SPK5025 NIKE

Manta SPK5025 NIKE

Manta SPK5025 NIKE

Manta SPK5025 NIKE

Źródło: Info Prasowe / MANTA
 1. Avatar nic wiadomość nic
  karaoke

  Lubię karaoke i taki sprzęt chętnie bym przygarnął

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Fajnie to wygląda, super by było przetestować! :-D

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  niezły bajer... a ta opcja serwisu door to door najbardziej mi sie w tym wszystkim podoba :-)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.