2019-05-13 16:51
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Mio Spirit 7700 teraz z trybem TRUCK

Obrazek Mio Spirit 7700 teraz z trybem TRUCK

Mio Spirit 7700 – jedna z najpopularniejszych nawigacji samochodowych jest już dostępna w wersji z trybem dla samochodów ciężarowych i kamperów – Truck. Urządzenie wyposażone jest w 5-calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Nawigacja posiada magnetyczny uchwyt, który zapobiega wstrząsom i utrzymuje nawigację w jednym miejscu. Dzięki niemu urządzenie stabilnie trzyma się na szybie, ale i jednocześnie ładuje się. Przy każdym zdejmowaniu nie trzeba odłączać kabla. Wszystko odbywa się automatycznie. Kolejną korzyścią takiego mocowania jest wbudowane w bazę złącze zasilania micro USB, co więcej ładowarka posiada podwójne gniazdo USB, dla większego komfortu stosowania.Nawigacja marki Mio może się również pochwalić mapami drogowymi, które dostarcza TomTom przez cały okres użytkowania. Nowe aktualizacje pojawiają się cztery razy w roku i są bezpłatne. Dodatkowym atutem nawigacji jest baza fotoradarów, która dzięki połączeniu z GPS-em, pomoże nam ograniczyć prędkość przed kontrolą drogową i tym samym uniknąć mandatu. Bazę fotoradarów, podobnie jak mapy, można bezpłatnie aktualizować przez cały okres użytkowania urządzenia.

W tym roku Mio wprowadza do sprzedaży model Mio Spirit 7700 z dodatkowym trybem TRUCK. Planując trasę dla samochodu ciężarowego trzeba brać pod uwagę jego wymiary, masę i przewożony ładunek. Tryb ciężarowy TRUCK wytycza optymalną trasę uwzględniając wysokość mijanych wiaduktów i tuneli, czy ograniczenia skrętu. Dzięki tej funkcji nawigacja staje się doskonałym rozwiązaniem dla kierowców poruszających się dużymi autami dostawczymi lub kamperami.

Urządzenie będzie można kupić w cenie 699 PLN w połowie Maja 2019. Produkt dostępny będzie w trwającej promocji Casback. Aby z niej skorzystać należy wejść na stronę www.miocashback.pl i wypełnić znajdujący się tam formularz. Następnie wysłać paragon lub fakturę Vat razem z numerem seryjnym produktu na adres, który został wskazany na stronie akcji. W ramach promoc można uzyskać, w zależności od modelu, zwrot od 30 do 170 PLN.
Mio Spirit 7700 teraz z trybem TRUCK

Mio Spirit 7700 teraz z trybem TRUCK

Źródło: Info Prasowe / MioKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.